gdzie szukamy porad odnożnie doboru kosmetyków?

  • Autor
    Odp.
  • monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ja raczej staram się nie radzić w sklepach czy serwisach branżowych, bo to tylko handlowcy doradzają co ma być dla mnie dobre … Niestety cały żwiat to marketing i sprzedaż 🙁

    Jeżli już korzystam z porad to tylko znajomych, ale takich „realnych”. Ale najczężciej sama próbuję co jakiż czas nowego kosmetyku i dzięki temu odkrywam te, które są dla mnie najlepsze

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Ja radzę się znajomych, pytam ich o konkretny kosmetyk, np. balsam do ciała. Robię to wtedy, kiedy nie chcę szukać ani testować nowożci, kiedy chcę coż sprawdzonego i czegoż na czym się nie zawiodę.
    Czasem jednak mam ochotę potestować różne kosmetyki, ale wtedy raczej decyduję się na ich mniejsze opakowania lub próbki.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja radzę się znajomych, pytam ich o konkretny kosmetyk, np. balsam do ciała. Robię to wtedy, kiedy nie chcę szukać ani testować nowożci, kiedy chcę coż sprawdzonego i czegoż na czym się nie zawiodę.

    jako b. alfa facet > też jestem ZA :-

    [usunięto_link] wrote:

    Czasem jednak mam ochotę potestować różne kosmetyki, ale wtedy raczej decyduję się na ich mniejsze opakowania lub próbki.

    popieram :ok: i romantycznie i rozsądnie zarazem 😉

    ja czasem szukam w mdłej pożwiacie księżyca – w końcu też mam kobietę, która mnie kocha -=

    hej, Olusiu, co tam u Ciebie :}}

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    i romantycznie i rozsądnie zarazem 😉

    romantycznie? 😆

    [usunięto_link] wrote:

    hej, Olusiu

    Hej Hard! 🙂

    [usunięto_link] wrote:

    co tam u Ciebie :}}

    nic nowego,a u Ciebie?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    romantycznie? 😆

    nooo 🙄

    [usunięto_link] wrote:

    Hej Hard! 🙂

    hej, Olusiu… genialna 😛
    coż jednak iskrzy między nami 😉
    fajnie, że się spotykamy tutu 😆 b. to cenię :-

    [usunięto_link] wrote:

    co tam u Ciebie?

    [usunięto_link] wrote:

    nic nowego,a u Ciebie?

    no dobra, Oli,
    teraz Ci przeżlę poradę jaki masz nałożyć kosmetyk na twą nieskazitelną twarzyczkę 😆

    koniecznie zdrowy i naturalny… rzecz jasna 😉

    heja :-

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    coż jednak iskrzy między nami 😉

    hmmm..czy aby na pewno?! 😀

    [usunięto_link] wrote:

    fajnie, że się spotykamy tutu 😆 b. to cenię :-

    wiesz, że ja też? 😀 🙂[usunięto_link] wrote:

    teraz Ci przeżlę poradę jaki masz nałożyć kosmetyk na twą nieskazitelną twarzyczkę 😆

    czekam, czekam na tą poradę ;D

    Poza tym Hard uwielbiam Twoje poczucie humoru jupi

    dmitrilazekow
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziekuje !

    Paulina Krasny
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    rady to najlepiej zasięgnąć u kosmetyczki lub dermatologa. Ja tak włażnie dzięki takim specjalistom trafiłam na kosmetyki Eldan Cosmetics 🙂 są boskie i wreszcie widzę efekty!

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Radzę się z kosmetologiem i przyjaciółkami. Zgadzam się z tym, że w sklepie będzie raczej marketing, ale warto pamiętać o tym, że żyjemy w świecie popytu i podaży. Więc potrzebne nauczyć się w nim żyć i umieć zrozumieć, gdzie jest marketing.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Ja często przeglądam fora, czasem wizaż, ale najbardziej lubię testy blogerek

    Kiniaaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Kupując kosmetyki zawsze sprawdzam ich skład. Dobrze wiedzieć czego się używa. Używam aplikacji na telefon Skanerka. Jest cudowna. Pomaga mi robić na prawdę dobre zakupy pod względem składu i jego analizy. Szczególnie zwracam uwagę na skład kosmetyków dla dzieci. Chce mieć pewność, że skład jest nienaganny.

    anonimek1
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Szanowne Panie,

    Polecam odebrać kartę podarunkową 300 zł na zakupy w Rossmannie 🙂

    [usunięto_link]

    Zofia789
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Dość często sklepy internetowe które sprzedają marki premium kosmetyków mają u siebie na stronach porady. Czasem są one połączone z daną marką, a czasem nie. Ja przy okazji zakupów zawsze zaglądam do tych informacji i jak na razie się nie zawiodłam;-)

    Milenka32
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Porady owszem, ale jakoś nie jestem przekonana do wyboru np. odcienia podkładu na ekranie komputera. Zdecydowanie bardziej ufam jak dotknę.

    Zofia789
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    A to i na to jest rozwiązanie bo jedno i drugie można połączyć. Dowiedziałam się na infolinii w notino podczas ostatnich zakupów, że niedługo będą uruchomione w ich sklepach stacjonarnych specjalne urządzenia do dobierania podkładu i diagnozowania potrzeb skóry. Wtedy po lekturze porad na www można przekonać się na własnej skórze;-)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gdzie szukamy porad odnożnie doboru kosmetyków?"

Przewiń na górę