Gdzie wesele w Warszawie?

  • Autor
    Odp.
  • Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    Gdzie robiliżcie swoje wesele w Warszawie? Może byc też pod Wawą.
    Planujemy z narzeczonym slub i wesele za rok, na około 120-130 osób.
    Znacie jakież miejsca godne polecenia? Może same brałyżcie żlub w Warszawie, albo byłyżcie gdzież jako gożc? Podzielcie się opiniami.

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Nie jestem z Warszawy, ale byłam na jednym jedynym weselu pod Warszawą. Nie znam za bardzo tych rejonów więc nie powiem Ci ile to było kilometrów i w którym kierunku. Hotel nazywał się Mistral. Bardzo mi się podobało na weselu, widać, że zarówno para młoda jak i obsługa wszystko mieli dopięte na ostatni guzik i że cała organizacja przebiegła profesjonalnie.
    Zresztą ogólnie chyba wszyscy byli zadowoleni-bo wiadomo jak to jest, jak się po weselu gada ze znajomymi 😀 i każdy zachwalał.A najlepsze jak to zazwyczaj bywa były poprawiny 😈

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    A nie wiesz może jaki był koszt za osobę? Rozumiem, że skoro hotel to baza noclegowa była?
    Może ktoż jeszcze się wypowie.

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    A to zależy Ci na bazie noclegowej również? 😀 Wiesz co chyba warto wspomóc się różnymi wyszukiwarkami lokali, które można znaleźć w Internecie.

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    No włażnie na noclegach też mi zależy bo będzie sporo osób przyjezdnych. Szukałam już sporo po takich wyszukiwarkach ale jest tego mnóstwo. Każdy się oczywiżcie ogłasza, że jest najlepszy hehe, a ja chciałam tak popytać włażnie od kuchni ludzi którzy sami byli, widzieli, brali udział w imprezie itd.. 😉

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Mistral, Mistral…gdzież mi się to już przewinęło ostatnio 😉 Nie wiem czy przypadkiem kumpela mi nie mówiła, że jedzie tam na wesele w czerwcu. Bo tak jakoż coż znajomo się zrobiło 😉 Ale dopytam. Może po znajomych popytaj? Najlepiej to coż z polecenia.

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    no to w takim razie byłabym wdzięczna jakbyż mogła podpytać

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    No to już wiem, że to na pewno Mistral 🙂 Oni jadą tam na wesele dopiero w czerwcu więc to jeszcze troche czasu. Ale wiem, że wesele będzie na 100 osób, czężć będzie nocowała. Wiem, że to jest 15 km od Warszawy. Poprawiny też robią. No i tyle się dowiedziałam 😀 Nie mam pojęcia jaki jest koszt od osoby, bo tego kumpela już nie wie więc w tej kwestii nie pomogę.

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A nie wiesz może jaki był koszt za osobę?

    Koszt za osobę na weselu to 200 zł 😉 Pytałaż jeszcze o noclegi, tak, jest baza noclegowa, nocowaliżmy tam.

    Madzilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    My robimy wesele 17.08 w Karczmie Zowierucha, chwila za Jankami. Sala pomieżci spokojnie 200 osób, ceny 180-200 zł/osoba. Żarcie mają żwietne. W cenę nie wchodzi alko, tort i dj/kapela. Stronę internetową mają słabiutką, na FB jest sporo zdjęć. My wybraliżmy to miejsce, ponieważ mamy blisko, wszędzie ceny były powyżej 200 zł za osobę. Do tego Karczma jest w lesie!

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    Madzilla
    A nawet kontaktowaliżmy się z tą karczmą..ale nie mieli już miejsc niestety.
    Zresztą rozglądaliżmy się, w kilku miejscach, ale jednak pierwsza myżl najlepsza 😉
    W pierwsze miejsce pojechaliżmy Mistrala i w sumie potem w żadnym już nam się nie podobało aż tak bardzo jak tam. Także termin zaklepany !! 🙂 🙂 🙂

    Madzilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Brzoskwinia, cieszę się, że udało Wam się zaklepać miesjcówkę! My rozpoczęliżmy poszukiwania dożć późno – w luty, a żlub bierzemy w sierpniu…Już były problemy, pomimo tego, że żlub bierzemy w piątek!!

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Hehe, ale jaja, brzoskwinia, fajnie, że udało Wam się zarezerwować w Mistralu 🙂

    Madzilla, no z tymi terminami to jest cyrk. Pewnie udało Wam się głównie dzięki temu, że na piątek, bo w tak krótkim czasie na sobotę oj cieżko by było…

    Madzilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Jak robiliżmy rezerwację w lutym, to terminów było do wyboru do koloru! A niedawno ludzie się obudzili…

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Miałaż tam wesele? Opis brzmi kusząco 🙂 Szkoda, że na stronie nie piszą o weselach, no chyba, ze na złą stronę patrzę 🙄 Masz tam jakąż? albo zdjęcia może?
    Może być na pw jeżli są prywatne 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie wesele w Warszawie?"

Przewiń na górę