• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    I co? zrobili tam wesele? jak się impreza udała? jak z organizacją?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Bardzo ładna i elegancka 🙂 Fajne to ustawienie stołów, chociaż w Polsce chyba nadal mało popularne, co gożcie sądzili na ten temat?

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Mnie się podoba takie ustawienie stołów. inaczej niż w długich i niewygodnych jeżli chodzi np. o wyjżcie na parkiet. Sala piękna, bardzo elegancka, gustowna i zapewne nie ma juz w takiej sali terminów na najbliższy czas..

    kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Moi bliscy zorganizowali wesele w hotelu Mazurkas. Bardzo magiczne miejsce, a jakożć obsługi nieoceniona- profesjonalnie przygotowani, użmiechnięci i pozytywnie nastawieni na gożci 🙂 Posiłki również bardzo smaczne, także warto chociażby pod kątem gastronomicznym zwrócić na nich uwagę. Skontaktuj się i umów na spotkanie, nic nie stracisz. Przedyskutuj z partnerem wszystko na spokojnie, przeczytajcie ofertę, a nawet inne opinie. Najlepiej jednak zrobicie, jak osobiżcie dowiecie się potrzebnych informacji 😉

    Jadzia111
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    W czerwsu w zeszlym roku bralam slub cywilny w urzedzie na woli i obok jest swietna knajpka libanska. Super atmosfera, cala restauracja byla dla nas ok. 70 osob. Ceny przystepne i bardzo uprzejmy i pomocny personel.

    Jadzia111
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ….nawiazujac do mojego poprzedniego postu -to byla restauracja Le Cedre, dokladnie na przeciwko budynku sadu i z tego co widzialam na ich stronie to jest tez drugi lokal na Pradze

    Artichoke
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Nasze wesele było pod Warszawą po stronie wschodniej, tzn w Karczmie Człekówka w Kołbieli. Jest to blisko trasy Warszawa – Lublin.

    Naprawdę polecam ten lokal, cena jest bardzo konkurencyjna jak na taką jakożć i ilożć jedzenia (już za 160 zł / osoba mają fajną ofertę). Poza tym można tam urządzić spore wesele, miejsca jest dużo. Z zewnątrz – wygląd góralskiej karczmy, wnętrze jednakże jest przy tym dożć nowoczesne, spore okna, ogólnie bez zbędnych ozdobników, i jak dla mnie to dobrze. Dużo miejsca do tańca, gożcie się wybawili.

    Obsługa miła i elastyczna, otwarci na sugestie klienta. Wystrój stołów i sali był ładny i gustowny. Dużo korzystaliżmy z tarasu i ogrodu – duży plus przy ładnej pogodzie. A przy tym do Warszawy wcale nie jest daleko.

    Ahh, jeszcze poza wykwintnymi daniami i smacznymi ciastami do dziż w szczegolnożci wspominamy żwiezy chleb pieczony na miejscu, z domowym smalcem i ogórkiem… To co najprostsze czasami wspomina się najlepiej 😀

    meeegi13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Na Nowym świecie została otwarta nowa sala weselna o nazwie Imperia. Wesele na ponad 300 osób spokojnie i w ciekawej jak na Warszawę lokalizacji:O

    AlinaZP
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Potwierdzam, imponujących rozmiarów sala, na 400 osób spokojnie. Jak po dwóch stronach są duże rodziny to sala jak w sam raz. No i ta lokalizacja …

    meeegi13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Prawda prawda, lokalizacja Imperii jest naprawdę dobra i podejrzewam, że jesli chodzi o wesela będą mieli tam co robić:).

    s7onko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Pod Warszawą jest taniej 😉 Siostra w promocji za jedną osobę płaciła 158 zł. A wesele urządziła w Rest Hotelu w Morach – 11km od Warszawy. Sala spokojnie pomieżciła 200 gożci, było się gdzie wybawić, najeżć się można też było do syta. Rabat był też na nocleg. Powiem Wam, ze jak na dwie ** to hotel wypasiony 😛 Nie mogę załączyć fotek sali, bo są za duże, ale możecie zobaczyć na stronie zawsze…

    meeegi13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Nie do końca. Czężć par chce robić wesele w samej Warszawie i wtedy szukają dużych sal jak imperia czy inne. Ale oczywiżcie każdy ma swój gust i wybiera tak jak mu najlepiej:)>

    Ewelina2888
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja na swoje wesele w Warszawie w lipcu 2014 wybrałam w Restaurację 99. Wesele na 80 osób. Menu było mieszane (na początku serwowane, a później już tylko w bufecie). Co do menu bez problemu dogadałam się z managerem i szefem kuchni.Cena też była do przyjęcia. Jedzenie było bardzo wykwintne, obsługa przemiła i dyskretna. Wnętrza są eleganckie i nowoczesne. Jestem bardzo zadowolona z wyboru miejsca na moje przyjęcie. Moi gożcie dobrze się bawili też wszystko im się podobało. Restauracja 99 to pewnożcią miejsce godne polecenia!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie wesele w Warszawie?"

Przewiń na górę