gucci pour homme I

  • Autor
    Odp.
  • tomek24
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 45
    • Stały bywalec

    Mam zamiar kupić perfumki Gucci pour homme I. Wąchałem je w Sephorze i zapach wydał mi się… intrygujący.
    Chciałbym poznać Wasze zdanie- drogie forumowiczki- na temat tego zapachu.
    Czy Wam się podoba, jak na niego reagujecie?

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Osobiżcie zapach mi się podoba,jest zbliżony do Giorgio Armani Acqua Di Gio Men. Jak będziesz miał okazje to też spróbuj tego zapachu.

    tomek24
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 45
    • Stały bywalec

    A jeszcze myżlę o najnowszym Gucci by Gucci (2008).
    Ten zapach jest chyba bardziej odpowiedni do mojego wieku.
    Klasyczny Gucci pour homme jest chyba za ciężki jak na mój wiek, choć jest piękny. Pasuje chyba bardziej do garnituru, niż do T- shirtów, w których na codzień chodzę.
    Chyba ostatecznie zdecyduję się na Gucci by Gucci.
    Co o nim myżlisz?

    tomek24
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 45
    • Stały bywalec

    Naprawdę nie potraficie nic napisać o tak nowym i popularnym zapachu jak Gucci by Gucci pour homme.
    Spodziewałem się więcej po tutejszych forumowiczkach, no ale cóż.

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Może dlatego, że nasi mężczyźni sami potrafią dobrać sobie perfumy i nie zawracają nam d*** takimi problemami.

    Pajac.

    tomek24
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 45
    • Stały bywalec

    Ciężko zrozumieć zwyczaje panujące na tym forum.
    Zakładam kulturalnie temat, aby poznać Waszę opinię na temat konkretnego zapachu, a otrzymuję posty typu, że jestem nieudacznym pajacem.
    Może to seksizm, bo rzeczywiżcie jestem jednym z niewielu chłopaków, którzy piszą coż w dziale „perfumy”

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    A nie przyszło ci do głowy, że może czytelniczki nie znają tego zapachu?
    Zamiast czekać cierpliwie, az zjawi się ktoż, kto będzie ci umiał doradzić, to wyjeżdżasz z jakimiż tekstami, że „nawet nie umiecie napisać”, „spodziewałem się po was więcej”…..

    Chyba bardziej niż na rzetelnej opinii zależy ci na popularnożci swojego wątku. Nieważne co, byleby pisali. Tak?

    Ja nie znam tych zapachów, więc ci nie doradzę.

    tomek24
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 45
    • Stały bywalec

    Czytelniczki nie znają tego zapachu?
    Z dożwiadczenia wiem, że dziewczyny interesują się perfumami, także męskimi. Nie wierzę więc, że ich nie znają, bo to dożć popularny zapach.
    Nie zależy mi na popularnożci, bo co to za popularnożć na anonimowym forum. Chciałem możliwie szybko poznać opinię dziewczyn o zapachu, który zamierzałem kupić. Teraz już tej opinii nie potrzebuję. Zrezygnowałem z Gucci pour homme i wybrałem Dior homme, który to zapach bardziej przypadł mi do gustu. Jest delikatniejszy, w sam raz na wieczór. Niektórzy mówią, że to uniseks.

    P.S. Jeżeli go znacie, to możecie się na jego temat wypowiedzieć

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Czytelniczki nie znają tego zapachu?
    Nie wierzę więc, że ich nie znają, bo to dożć popularny zapach.

    A jednak uwierz 😉

    Chyba nie jest aż tak popularny skoro jest taki marny odzew na Twój temat.
    Ja akurat nie latam po perfumeriach i nie znam każdej nowożci, tym bardziej że mam jeden sprawdzony i ukochany męski zapach i bynajmniej nie jest to Gucci.

    Dior ogólnie robi fajne kosmetyki więc pewnie będziesz zadowolony z nowego zakupu.

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Zauroczona, dzięki, że odpisałaż, bo mnie ręce z klawiatury opadły.

    tomek24
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 45
    • Stały bywalec

    Dzisiaj rano nie wytrzymałem i zamówiłem sobie przez internet tego Gucciego. 30 ml- bo chyba nie będę go zbyt często używał. Może z raz w tygodniu.
    Ten zapach za mną chodzi, jest cudny, choć nietypowy.
    Radzę Wam dziewczyny w okresie przedżwiątecznym p****żć się do perfumerii i zobaczyć jak pachnie, bo to ciekawe doznanie.
    Może niektórym z Was się spodoba i wyląduje pod choinką jako prezent dla Waszego ukochanego.
    Wesołych żwiąt

    P.S. I bądźcie na drugi raz przyjemniejsze dla mnie, dla innych facetów i dla siebie nawzajem. To bardzo ułatwi i umili życie.
    Takie małe żwiąteczne życzenia.

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Tomek, jesteż jakimż akwizytorem czy co??

    Wesołych świąt

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Gdyby marka Gucci potrzebowała akwizytorów, z pewnożcią nie zostałby nim „tomek-irytujący-24”.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Myżlę, że ten zapach Gucci to dobry wybór. Odnożnie dobierania zapachu do osobowożci, to trop jest dobry, ale niekoniecznie zapach klasyczny i „dojrzały” nie może pasowac do codziennego stroju. Czasami sami nadajemy perfumom osobowożci i to my nadajemy im charakter, nie na odwrót.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Dla mnie Gucci pour homme to klasyczna kompozycja zapachowa. Bardzo lubię te perfumy, zresztą mojemu tacie już dwa razy dałam je w prezencie bo mu się bardzo podobają. Zapach od razu mnie urzekł – jest piękny, ale bez ciepła czy słodyczy charakterystycznych dla damskich zapachów.
    Zapach o koniakowej barwie rozwija się w piękne, suche drewno z dymem kadzidła w tle. Przynosi na myżl spokój i siłę. Chce się do niego wracać.
    Gucci PH to dla mnie zapach żwieżo postawionego drewnianego domku wysoko w górach, w którym ogień miło trzaska w kominku. Przywodzi mi na myżl sosnowy kożciółek z dymem żwiec. Zapach uwodzący i z charakterem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gucci pour homme I"

Przewiń na górę