i co teraz…….

  • Autor
    Odp.
  • NowaOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Długo zastanawiałam sie jaki ma byc moj nick.. szczężliwa ona? smutna ona? jaka ona? …
    Staliżcie kiedys na rozdróżu dróg i nie mogliżcie zrobić kroku? Dokładnie najmniejszego kroku…Mając przed sobą dwie żcieżki kopletnie nie mam pojęcia gdzie stanąć, ani gdzie iżć. Najchetniej obróciłabym sie za siebie, a tam … a tam zobaczyłabym mase użmiechających sie przyjaciół, mame, tate, brata i reszte szalonej rodzinki na która zawsze moge liczyc. Widziałabym tez studia na politechnice. Wcale nie takie łatwe, ale to najwspanialszy okres jaki przezylam.. Nie da sie jednak obrócic w tył i patrzec na to wszystko dalej. Trzeba zakonczyc cos co bylo czyms pieknym…. Mam chłopaka. jesteżmy rok razem, a znamy od … bardzo długo. Poznalismy się poprostu na necie. Dziwny przyadek ze tego samego dnia, o tej samej porze dwoje ludzie spotkalo sie na tym samym czacie i… naprawde zaprzyjaznilo sie…. Czytając to ktos moze powiedziec czego ta dziewczyna chce jeszcze? Ma kochajacych rodziców, wspanialy dom, kochanego chlopaka…. A ja …. a ja najchetniej rozpłakałabym sie jak mała dziewczynka….. On jest w Irlandii, tam ma stałą prace, znajomych, mowi ze jedyne czego mu potrzeba to mnie tam…. a ja…. za pare dni bede mgr inz i żrednio odpowiada mi praca w jakims hipermarkecie no bo poco byly mi te studia? Nigdy nie bylam dobra z języków. Niby wiem co nieco… ale zwyczajnie sie boje. Boje się, że sie zatne i bedzie wielka klapa. I on… czy ja go kocham? czy mi jest z nim dobrze? Był moim pierwszym, ja bylam jego pierwszą. Wiem, że kobieta musi nauczyc sie przezywac orgazm- ja nigdy go nie mialam… Moze poprostu nie pasujemy do siebie? Bylam pare razy u niego, wiem ze zycie tam nie jest łatwe. Wszyscy tęsknią za wszystkim… Mam 1000 mysli, jest mi źle… jesli ktos to doczyta do konca to poprostu dziekuje 🙂

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    no cóż, odpowiedź zacznę od fragmentu, który najbrdziej utkwił mi w pamięci. Co ma orgazm do pasowania do siebie. Kobieta przez wiele lat może nie mieć orgazmu, z wieloma partnerami.
    Czy Twój facet planuje powrót do Polski? trochę to dla mnie dziwne, że będąc z Tobą, znając Twoją sytuację po prostu wyjechał. Czy był aż w tak ciężkiej sytuacji, nie umiał tu pracy znaleźć?
    Musisz się powaznie zastanowić nad tym czy chcesz nadal to ciągnąć. Po co być z kimż kogo nie ma przy mnie i nic nie wskazuje na to, żeby się coż zmieniło.
    WIem, wiem, zaraz mi powiecie, ze wiele związków tak włażnie istnieje, jedna osoba tu, druga tam, ale jeżli Ty się męczysz, to po co to ciągnąć.

    vancia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Myżlę, że Twoją bolączką jest problem związany z orgazmem, choć nie tylko. Myżlę, że z biegiem lat „dożwiadczeń” to przychodzi z czasem i z mojego punktu widzenia na bazie głębokiego uczucia. Warto o tym pamiętać, by tego nie zniszczyć. Jestem mężatką od ponad 30 lat. W formalnym związku przyszedł stan pełnej satysfakcji dopiero po kilku latach. Cóż kiedy w którymż momencie zafascynował mnie inny mężczyzna, który poniekąd zniszczył to wszystko. Tak się stało, że zawładnął mną całą w pełnym tego słowa znaczeniu. Jestem z nim już ponad 16 lat. I chociaż staram się nie zaniedbywać swoich obowiązków domowych i małżeńskich – to te małżeńskie przestały mieć swoją wczeżniejszą, tak długo oczekiwaną, barwę. I o tym warto pamiętać. 👿

    NowaOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    witajcie…
    tak naprawde to nie ma nic gorszego jak zwiazek na odleglosc… po pewnym czasie pojawia sie zazdrożć, a nie kiedy poprostu nuda.. Trudno jest odejsc z takiego zwiazku…
    Z moim facetem jest tak, że poprostu nie chcial pracowac za niską pensję. powiedzmy sobie szczerze, że w obecnych czasach ciezko wystartowac, a jesli jest jeszcze kredyt studencki… no coz …. tak tez wlasnie jest i w naszym przypadku.. za granicą jest inne zycie, inna kasa, inne traktowanie czlowieka. Ale jest sie tam samemu……….
    A ten orgazm… kurcze a moze to nie jest to? tzn Ten…? Nie mam zamiaru udawać, że mam orgazm jak go nie mam.. nie bede klamac, że sex jest cudowny jak … Az sie boje pomyslec ze wole masturbacje, bo przeciez szybko i dosadnie mam to czego chcialam, kiedy chcialam i jak chcialam, bez zbedych slowek itd….

    diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Jeżli nie jesteż pewna na 100% że chcesz z nim być, to nie wyjeżdżaj. Nie będziesz szczężliwa jeżli wyjedziesz dla niego i prędzej czy pózniej wrócisz rozgoryczona do kraju. Niektórzy ludzie nie nadają się do życia na obczyznie, popadają w doła, potem w depresję, a potem już jest tylko coraz gorzej. Znam wiele takich osób, które nigdy nie zaintegrowały się na obczyznie. Niektórzy wrócili do kraju, inni nie mieli do czego wrócić, bo spalili wszystkie mosty za sobą i tkwią samotni i zdesperowani w obcym dla siebie kraju, którego nie lubią.
    Wszystko zależy od Twojego nastawienia. Jeżli naprawdę się kochacie i chcecie być razem, to będziecie wszędzie szczężliwi, a w Irlandii dorobicie się dużo szybciej niż w Polsce. Jednak tak jak napisałam na początku, musisz być na 100% pewna swojej decyzji i swojego uczucia, a Ty nie jesteż pewna, więc daj sobie lepiej spokój.
    Pozdrawiam i życzę podjęcia trafnej decyzji.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " i co teraz……."

Przewiń na górę