inicjatywy seniorów

  • Autor
    Odp.
  • kamarkaa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Teraz seniorzy są coraz bardziej aktywni, poznają nowe technologie (jak programy komputerowe, teleopieka, telefonie komórkowe, etc), chcą się aktywizować w społeczeństwie.
    Stąd inicjatywy takie jak warszawski clubbing seniorów, kursy komputerowe, łódzki festiwal 'Piernikalia’ czy tworzenie kalendarzy, w których seniorki występują zarówno w rolach modelek jak i fotografek.

    Znacie podobne aktywnożci seniorów?

    jurek33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    długo szukałem portalu gdzie mógłbym spotkać ludzi chcących zrobić coż pożytecznego dla siebie i innych. Znalazłem organizację [usunięto_link] . Może któryż z programów również Ciebie zainteresuje?

    jurek33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    długo szukałem portalu gdzie mógłbym spotkać ludzi chcących zrobić coż pożytecznego dla siebie i innych. Znalazłem organizację [usunięto_link] . Może któryż z programów również Ciebie zainteresuje?

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Mam nadzieję, że na starożć nie stanę się stetryczałą babą, która wiecznie będzie smęcić i narzekać. Widzę siebie jako zawsze użmiechnięta panią pełną werwy, która będzie pokazywać młodzieniaszkom jak należy się cieszyć życiem…zobaczymy co z tego wyniknie 😉

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Mam nadzieję, że na starożć nie stanę się stetryczałą babą, która wiecznie będzie smęcić i narzekać. Widzę siebie jako zawsze użmiechnięta panią pełną werwy, która będzie pokazywać młodzieniaszkom jak należy się cieszyć życiem…zobaczymy co z tego wyniknie 😉

    Rudolfo2
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Rejestracja i logowanie na [usunięto_link] są bardzo proste i szybkie. Proces rejestracji trwa zaledwie kilka minut, a następnie masz dostęp do zakładów sportowych i kasyna. Rejestracja i rozpoczęcie obstawiania było dla mnie łatwe. Ich system bezpieczeństwa jest solidny, więc możesz czuć się bezpiecznie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " inicjatywy seniorów"

Przewiń na górę