Jak mam się malować?

  • Autor
    Odp.
  • roksilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mam bardzo bladą karnację, solarium i słońce=> poparzenie
    Mam okrąglą twarz i małe oczy w kolorze niebieskim. Mam wazkie usta… Jestem „ciemną” blondynką, moje włosy są krecone. Jak w takim przypadku powinnam sie malowac? 🙄 Czarna kredka chyba na wstępie odpada…
    No i jakie kolory najbardziej pasuja do baaaardzo jasnej karnacji? Czarny jest zbyt kontastowy, czerwień chyba też a znowu w bezach itp. bede chyba jeszcze bardzie przypominac sciane??? ❓

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja mam bardzo jasna karnacje i maluje sie ostro ➡ ciemny metaliczny cien , czarna kredka i czarny tusz. Do tego jakis blyszczyk i jest ok 😉
    Uwielbiam miec mocno podkreslone oczy 😉

    Mysle ze sla blondynki najlepsze beda pastelowe cienie i moze jakis brazowy tusz hm 8)

    Hm znalazlam taki link, moze ci pomoze ➡ [usunięto_link]

    roksilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    mi wlasnie strasznie podoba sie mocny makijaz ale czy do malych oczu pasuje czarna kredka? no chyba raczej nie, a z biala to juz nie bedzie mocny… buuuu onas

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    no nie…raczej czarna odpada…no dziwnie, a czasem strasznie wygląda przy małych oczach…

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tez nie wiem jak mam się malowac niesttey się na tym nie znam ale chyba bede musiała sobie kupic jakis cień tylko jaki? hmmm jakis moze bezowy au Ciebie nie poodba aci sie cien grafitowy?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Zmniejszy je jeszcze bardziej, więc raczej nie…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Przy malych oczach dobrze będzie wygądał jakiż jasny,połyskujący cień.Czarna kredka odpada-tylko pomniejszy oko.Okrągłą twarz wymodeluj różem bądz pudrem brązującym.Róż nakładaj pod kożci policzkowe-to je podkreżli(ciemny kolor kosmetyku daje efekt wklęsły,jasny zaż-wypukły).Wytuszuj rzęsy czarną maskarą.Małe usta optycznie powiększysz maluąc je połyskującym błuszczykiem(ale nie za jasnym,najlpiej w kolorze ust).

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja mam w miare duze oczy i jak je podkresle kredka to wydaja sie wieksze, bardziej widoczne… Kredka wcale nie pomniejsza 😕

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Zależy Ci na podstawowym makijażu, czy pełnym podkreżleniu?

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    a ja wiem jak mozesz optycznie powiekszyc oczy 🙂 I to naprawde dziala 🙂 Czarna kredka namaluj kreski na dole od zewnatrz DO POLOWY oka! a tuszem staraja sie skierowac rzesy troszke na bok, tak jak by zaczesac je na zewnatrz 🙂 I nie zapomnij pomalowac tez rzes tych na dole,zeby ladnie zgrywalo sie z kredka 🙂
    Jak mi sie uda to zobie dzis zdjecie takiego makijazu i wstawie tutaj 🙂

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Tez mam jasna karnacje,ale to jeszcze nie pora na malowanie :).A jesli o ciebie chodzi to jesli masz male oczka wybieraj kolory ktore powiekszaja oczy mozesz nawet napisac w google „Jakie kolory powiekszaja oczy?” czy cos takiego na pewno cos znajdziesz wystarczy poszukac 🙂 A jesli chodzi o usta to uwazam ze tez blyszczyk powieksza o ciut usta.Lub poprostu jasny roz czy cos w tym stylu beda pasowac 🙂 Nom to chyba wszystko ode mnie. Pa,pa powodzenia!!!:)

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Aha jeszcze coż nie używaj koloru błękitnego czy białego bo on moim zdaniem pomniejsza oczka 🙂 pa,pa 🙄 Daj nam znać jak coż wybierzesz

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja mam chyba dziwne oczy,ale czarna kredka w wewnętrznej częsci dolnej powieki sprawia,że moje oczy są węższe 😕 No i na górną powieke na dawaj czarnej kredki przypadkiem,bo to sprawia,że powieka wydaje sie cieższa.Ja jeszcze nie maluję dolnych rzęs-tylko górne,ale za to mocno(żeby były dłuuugie i wyrazne) i toteż mi oko otwiera 🙂 Popróbuj rózne warianty,a może cos wkońu sama wymyżlisz 😀

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Co do rzęs na dole, to ja mam patent 😉 Bo zauważyłam, że dziwnie to wygląda kiedy górne są tak mocno, mocno umalowane, a dół nic – a ja lubię malować mocno, żeby były długie i żliczne, podobnie jak Warn. Te dolne wtedy po prostu znikają i jakby ich nie było. Kiedy próbowałam tą samą spiralką , co górne w efekcie robiły się ciężkie, pozlepiane i rozmazywały się (bo mam dożć długie) i nagle olżniło!! 😀

    Dolne maluje poprzednią spiralką.. Taką prawie pustą, to znaczy kiedy tuszu jest za mało żeby dobrze umalować górne rzęsy, kupuje nowy, a stary zostawiam na dolne.. Wtedy tak naprawdę dodaje im tylko kolorku, nie wydłużam, nie są zlepione i nie wyglądają źle 😆 A jednak są zauważalne 🙂

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    ano i ja mam taki problem, nie wiem jak mam dobierać kolory i jak wogóle mam się malować. Zawsze wychodzi mi to kiepsko, odkąd pamiętam miałam z tym problemy,… są jakież kursy malowania samej siebie?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak mam się malować?"

Przewiń na górę