• Autor
    Odp.
  • Monisia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    @dziwadełko wrote:

    Co do rzęs na dole, to ja mam patent 😉 Bo zauważyłam, że dziwnie to wygląda kiedy górne są tak mocno, mocno umalowane, a dół nic – a ja lubię malować mocno, żeby były długie i żliczne, podobnie jak Warn. Te dolne wtedy po prostu znikają i jakby ich nie było. Kiedy próbowałam tą samą spiralką , co górne w efekcie robiły się ciężkie, pozlepiane i rozmazywały się (bo mam dożć długie) i nagle olżniło!! 😀

    Dolne maluje poprzednią spiralką.. Taką prawie pustą, to znaczy kiedy tuszu jest za mało żeby dobrze umalować górne rzęsy, kupuje nowy, a stary zostawiam na dolne.. Wtedy tak naprawdę dodaje im tylko kolorku, nie wydłużam, nie są zlepione i nie wyglądają źle 😆 A jednak są zauważalne 🙂

    hmmm…. 😀
    to jest dobry patent Ci powiem 🙂 też się z tym zmagam:P

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam bardzo jasna karnacje i maluje sie ostro ➡ ciemny metaliczny cien , czarna kredka i czarny tusz. Do tego jakis blyszczyk i jest ok 😉

    Zapewniam Cię, nie widząc jak wyglądasz, że nie jest ok. Jestes pewnie metalówa, czy kims tego pokroju tak?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Hm mnie się wydaje że do takiej karnacji to oczywiżcie jasny podkład i jakiż róż, byleby nie jakiż mocno różowy. Może wchodzić w taki lekki pomarańcz. Oczywiżcie nakładany w niezbyt dużych ilożciach. Kreski na dolnej powiece odpadają, zwłaszcza czarne bo jeszcze bardziej pomniejszą oczy. Ja bym polecała brązową kredkę na dolną powiekę i to tylko na jej żrodku. To powinno nieco powiększyć oko. wyrażniejsze kreski mogą być na górnej powiece np linerem, ale nie czarnym. Może być jakiż ciemny brąz a może nawet jażniejszy. TO zalezy od koloru oczu. Cienie polecałabym w kolorach bardziej naturalnych, jakież beże, brązy, perłowe róże. To będzie pasowało do jasnej cery. A na usta po prostu błyszczyl 🙂

    p.s. jeżli masz małe oczy to unikaj nakładania bardzo jasnych cieni np. białych perłowych w wewnętrzne kąciki oka, bo to jeszcze bardziej pomniejsza oczko 🙂

    Margarita
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Najpierw podkład, potem puder.
    Do małych niebieskich oczek pasują niektore szaro-perłowe cienie w różnych tonacjach.

    Może taki??

    oko
    Najjażniejszym cieniem pomaluj wewnętrzne kąciki oczek, ton ciemniejszym pomaluj resztę powieki troszeczkę „wychodząc za nią”, a najciemniejszym pomaluj zewnętrzną czężć górnej powieki i tak mniej więcej połowę dolnej.
    Potem jakimż jasnym perłowym zaraz pod linią brwi.

    Policzki i róż. Naj lepiej dwa podobne, z tymze jeden troszeczkę ciemniejszy. Jażniejszy róz nanież szerszym pędzlem na kożci policzkowe, a ciemniejsz węzszym pędzlem na policzki. Róże nakładaj od ucha w strone ust po skożie.

    usta
    myslę, że do jasnej karnacji wąskich ust będą pasować kolorki jasne np, morelowe, jasne róze, beze.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak mam się malować?"

Przewiń na górę