jak powinna dbac o cere 19latka?

  • Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    hehe troszke to dziwne ze dopiero teraz ale lepiej teraz niz wcale.przedewszystkim powinnas uzywac tonik ja uzywam z garniera podstawa pielegnacji tonik dynamizujacy,dwa kremy jeden na dzien i drugi na noc.mleczko do demakijazu ja mam mleczko ogorkowe,i oczywisciw pilling do codziennego uzytku cera staje sie gladka bez zadnych zanieczyszczen,usuwa wagry i tradzik przy regularnym stosowaniu.jesli chodzi o makijaz to wystarczy tylko tusz do rzes i cien delikatny i blyszczyk do ust naturalny jaki tam chcesz.aha jesli juz kupisz sobie tonik to pamietaj ze lepiej stosowac go rano by odswiezyc twarz.a wieczorem jesli myjesz twarz pillingiem to juz nie musisz tonikiem bo to za duzo.papa

    mariajusiewicz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Najlepiej jak będziesz uzywac tylko bardzo delikatnych kosmetyków, które nie podrażniają skóry. Ja stosuję do skóry odżwykę Nanobase,
    Jest bardzo delikatna i super nawilża skórę. Ma działanie lecznicze. można ją dostać w aptece. Porównuję do kosmetyków z wyższej połki, tylko cenowo jest o wiele lepiej.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Nie rozumien jak można polecić dziewczynie kosmetyki których używa się samemu albo dawać takie rady jak powyżej… 🙄

    Po pierwsze wypadałoby się dowiedzieć jaki autorka tematu ma rodzaj cery a potem pomagać jej wybierac kosmetyki i rodzaj pielęgnacjii!

    Tonik nie pasuje każdemu-cerze tłustej owszem,mieszanej też,może i nawet normalnej wedle upodobań ale suchej czy naczynkowej raczej nie! Peelingnie dla każdego! I nie wszystkim taki sam-cerze ze skłonnożcią do wyprysków peeleng enzymatyczny,cerze wrażliwej napewno nie gruboziarnisty scrub bo mógłby podrażnić!

    Dlatego najlepiej okreżl jaki masz roszaj cery i wtedy konkretnie możnaby coż poradzić!

    alma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    W tym wieku, jeżli nie masz problemów z trądzikiem itp. to przede wszystkim lekki krem nawilżający. Nie męcz skóry kosmetykami, bo później będzie gorzej…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak powinna dbac o cere 19latka?"

Przewiń na górę