• Autor
    Odp.
  • karolinkka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Wiec tak.. zaczne od tego, że nie jestem juz dziewica, ale też nie uprawialam seksu z moim facetem 1389017390 razy 🙂 Nie zdarza to sie tak czesto bo niedawno dopiero to stało sie po raz pierwszy.
    No i zaniedlugo znowu chcemy spróbowac i chcialam mu zrobic niespodziankee z jakas fajnaa bielizna, ponczochami samonosnymi itd;)
    Tylko nie mam pojecia, jakie najbardziej faceci lubia ( a nie chce go pytac bo to ma byc niespodzianka).
    I tutaj moje pytanie: czy moze z wlasnego doswiadczenia lub nie, wiecie co tygryyyski lubia najbardziej? w sensie jaki kolor/ typ bielizny

    dziekuje z góry za pomoc 🙂

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    tygryski… hm… tygryski to akurat nie lubią bielizny typu „łóżkowa”… pończoch do łóżka też nie wkładają… raczej do sukienki wieczorowej…

    😉

    a tak na poważnie… jesteż młoda… dziewczęca (zapewne… hm… chyba że lubisz sobie lat dodawać…)… może by się tak tym cieszyć, póki jest czas, włażnie taką „niewinnożcią”, naturalnożcią? jakaż delikatna koszulka, niezbyt wyzywająca to coż co ja bym założyła na twoim miejscu… ale co kto lubi…

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem fajna jest biel;izna w jednym kolorze i takiego samego koloru paczochy 😉

    karolinkka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    dziekuje wam :*
    no jasne ze nie chce zakładac nic dodajacego lat…
    ale myslałam o komplecie bielizny: stanik stringi i podwiazki 🙂
    i teraz mi powiedzcie: czarny czy bordo? 🙂 bo nie umiem wybrac a przeciez dwoch naraz nie zaloze

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Mój woli bordo, ale to chyba zależy od typu urody. Przymierz obydwa kolory i zdecyduj, w którym Ci ładniej. A ogólnie polecam jeszcze takie zwiewne koszulki 😀

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    wlasnie mam taki komplet ze zwiewna biala koronkowa bluzeczka i nie wiem jakos sie dziwnie w tym czuje;/

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    dziewczyno posluchaj mnie uwaznie :D:D

    otoz jestes mloda i dziewczeca wiec nalezy to wykorzystac, jezli zalozysz zwiewna mini, biala bluzke, do tego biale podkolanowki a jeszcze do tego 2 warkoczyki na glowie (tzw. grzeczna uczennica style ;p) to gosc dlugo nie wytrzyma :D:D

    to takie moje osobiste zdanie ;p

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    hihihi dzieki miszczu 😉

    karolinkka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    dziewczynyyyy dziekuje wam :*:***:*::* poszlam na kompromis: czarna bielizna w bordowymi wstawkami 😀

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    uuu i co udany wieczor?? 8)

    karolinkka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Bardzo udanyyyyyyyyy! :):) a bielizna sie bardzo podobala no ale i tak zostala ze mnie zdjeta :D:D ale zrobila bardzo dobre wrazenie 🙂

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    uuu no to super;p

    Dormeo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Moj chlopak kupil mi ostatnio bielizne z palmersa. Bardzo fajna i elegancka. Ale tak jak przedmowczyni powiedziala – lepszy prezent byl, jak ja sobie zdjal 😛

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    A ja jeszcze nigdy nie dostalam bielizny od chlopaka 😥

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    eh, zalezy od faceta, jeden będzie uwielbiał stringi, inny będzie się żlinił na zwykłe figi.. nic Ci nie pomożemy 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka bielizna?"

Przewiń na górę