• Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A jak jest u Was z tuszami do drukarek?
    Czy pozostajecie przy oryginalnych czy raczej wolicie iżc w ciemno i kupowac zamienniki?

    anabilis90
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Na poczatku kupowałam orginały, ale zamienniki są tańsze, a nie widać różnicy, więc biorę zamienniki 🙂

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    do drukarki dodaja oryginalne tusze z minimalna zawartoscia, tak by uzyszkodnik od razu lecial do sklepu i kupowal tusz … wtedy lepiej kupic zamienniki a po tym kupować po prostu wklady aby nabijac samemu (lub prosic o nabicie tuszy w sklepie i doplacic ew. za usluge) … wychodzi zdecydowanie taniej a efekt ten sam ….

    jak to kiedys szlo w reklamach tv … „jeżli nie widać różnicy – to po co przepłacać…” 😉

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ja tam kupuję oryginalne. Zamienniki w moim mniemaniu nie są pewne, a nie chcę latać po serwisach. No i jak coż pójdzie nie tak, to więcej z tym zachodu niż to warte. Na atramentowej nie drukuję dużo, więc raczej opłaca mi się kupić oryginalny tusz XL i używać przez kilka miesięcy.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    najlepszą 😆

    alumi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja mam epson i jestem zadowolona

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Dobra marka i w rozsądnej cenie.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Ja mam brothera, do większożci modeli szybko wypuszczają zamienniki (ja kupuję actisy), więc drukuje się bardzo ekonomicznie.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    To dobre drukarki, zamienniki rożnych marek pasują, active jety też są bardzo w porządku.

    Hala Nikowska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    actisy sa też bardzo dobre, to ten sam producent co active jet ttylko te są do takiego bardziej budźetowego drukowania, ale tez dają radę

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką drukarkę wybrać?"

Przewiń na górę