jaka golarka na twwardy zarost

  • Autor
    Odp.
  • Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    witam:)
    Panów i Panie:)
    może mi ktoż pomże
    Mój Mężczyzna ma bardzo twardy zarost…i na dodatek nie może się często golić bo jego skóra jest bardzo ale to bardzo wrazliwa tak że od golenia maszynką pojawiają się krostki…
    tak więc z myżla o nim… ale i o sobie, żeby nie być podrapana:)…chciałabym mu sprawić prezent…
    ale nie jakiż bardzo kosztowmy…

    no więc może ktoż zna coż dobrego…najlepiej sprawdzonego

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Przy bardzo twardym raczej nic elektrycznego. Najlepiej coż z kilkoma ostrzami ale taka ręczna, żeby trzeba było namydlić zarost kremem do golenia wczesniej. Krem zmiękcza zarost.
    Są jakież serie elekrtryczne Brauna gdzie wlewa sie do żrodka płyn do golenia ale nie próbowałem. Na bardzo twardy zarost musi być dobry krem zmiękczający i raczej ręczna maszynka z kilkoma ostrzami.

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Nie znam się za bardzo na golarkach dla mężczyzn, ale wczoraj włażnie wybieraliżmy żel do golenia. jest taki gillette fusion do twardego zarostu, ponoć bardzo dobry (więc może być dodatkiem do prezentu na przykład)

    zakochany
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    golarki elektryczne odpadaja, pozatym i tak musialby poprawiac golenie reczna maszynka, na twardy zarost ciezko cos znalezc na dluzej, sam mam problem z takim zarostem, musze sie golic co 1,2 dni, zalezy od maszynki :), moim zdaniem na skore wrazliwa najlepsze sa maszynki Wilkinsona, ja uzywam Quattro Titanium Energy i efekt bardzo dobry, ladnie goli, twarz jak pupa niemowlaka ;p nie ma efektu niedogolonej twarzy, jedyny minust to ze nozyki dosc szybko sie zuzywaja, po 2 tygodniach czas na zmiane, Gilette maszynki tez sa dobre, jednak do skory wrazliwej nie nadaja sie, strasznie ja niszcza, dlatego Gilette odradzam, plusem jest ich wytrzymalosc, np nozyki Gilette Fusion starczały mi na prawie na miesiac

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    jejku, moj misiak maszynkę co kilka dni musi zmieniać… jak się goli rano, a wieczorkiem gdzież wychodzimy, to się musi drugi raz golić… ale jak już pisalam, w końcu to misiak, to sobie pozarastać musi… 😉

    używa gilleta z 3 ostrzami, takie czarno zielone maszynki. i żel, tez gilleta. na wilkinsona nawet patrzeć nie chce, bo podobno szybko się tępi. elektryczne też podobno paskudztwa.

    alumi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    W lidlu były bardzo fajne i cenowo dosyć tanie.

    Brutal BALLBASTING
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący
    1. Na twardy zarost brzytwa, a jak znudzi się golenie to można sobie Odrazu gardło podciąć. 

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaka golarka na twwardy zarost"

Przewiń na górę