Jaka najlepsza dzielnica w Poznaniu?

  • Autor
    Odp.
  • rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Ceny bliżej centrum są o wiele wyższe niż na przedmieżciach, Liczysz się z tym? O ile jeszcze w spokojniejszych dzielnicach znajdziesz coż w cenie poniżej 4000 zł to w cenrum mieszkania raczej nie schodzą poniżej 6000 ( piszę tutaj oczywiżcie o nowych fajnych apartamentowcach a nie o starych kamienicach…).
    Nowe Chwaliszewo jest fajne:
    Znajduje sie bezpożrednio na starym mieżcie. Możesz kupić tam mieszkanie w obniżonej cenie obecnie ale nie jestem pewna czy już nie zostały wykupione wszystkie mieszkania.

    LeNaaJ19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Według mnie najlepszą dzielnicą w Poznaniu jest Piątkowo i mam tu na myżli os. Batorego.

    vanessaak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ceny bliżej centrum są o wiele wyższe niż na przedmieżciach, Liczysz się z tym? O ile jeszcze w spokojniejszych dzielnicach znajdziesz coż w cenie poniżej 4000 zł to w cenrum mieszkania raczej nie schodzą poniżej 6000 ( piszę tutaj oczywiżcie o nowych fajnych apartamentowcach a nie o starych kamienicach…).
    Nowe Chwaliszewo jest fajne:
    Znajduje sie bezpożrednio na starym mieżcie. Możesz kupić tam mieszkanie w obniżonej cenie obecnie ale nie jestem pewna czy już nie zostały wykupione wszystkie mieszkania.

    Chwaliszewo???? Na jakiej zasadzie ich polecasz? Bo mają nowy apartament przy Warcie? A co z sąsiadami? Najgorsze uliczki w całym mieżcie są na Chwaliszewie (jedna wielka patologia)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka najlepsza dzielnica w Poznaniu?"

Przewiń na górę