Jakie polecacie pasztety?

  • Autor
    Odp.
  • Jeniffer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    jak wiadomo najlepsze są swojej roboty pasztety, ale na pewno macie te swoje sprawdzone gotowe pasztety, więc jakie lubicie?

    Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Ja tam lubię Leppszy z Mispolu. Najlepsza jest wersja z Chilli. Ale musze się zgodzić że najlepsze są te domowej roboty 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ja też najbardziej lubię swoje pasztety.Mam też prosty sposób na pasztet z soi z różnymi dodatkami.Jakby ktoż chciał przepis zapraszam:)

    Jeniffer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    z chilli pasztet? z takiego dodatku to by sie ucieszył mój M 😀 nawet nie wiedziałam , że jest taki, a to jakiż niecodzienny pasztet? pierwsze słyszę o czymż takim 😮

    Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Owszem 🙂 z Chilli … jest na prawdę pyszny, inny niż wszystkie do tej pory dostępne na rynku. Warto spróbować. Na pewno ty i twój M. go pokochacie 😀

    chatanoga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Ja lubię pasztet Dworski z dzika firmy Profi. Jest bardzo smaczny i w jednorazowym opakowaniu, co mnie o tyle interesuje, że nie muszę się martwić, że zostaje mi coż w puszcze.

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Ten leppszy chilli jest całkiem smaczny. Jak ktoż lubi zjeżć trochę ostrego to pewnie mu zasmakuje.
    jagoda4 a możesz podzielić się tym przepisem. Może sama spróbuję 🙂 o ile nie jest zbyt skomplikowany.

    Jeniffer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    swój pasztet dobrze zrobiony to pychota ale jak się nie ma czasu? to szukamy czegoż co nam najbardziej przypomni smaki dzieciństwa 🙂
    jak robiłam ostatnio zakupy to kupiłam ten leppszy pasztet i jest całkiem dobry nawet wzięłam mojemu M ten z chilii i wciągnął „jedną dziurką” tak mu posmakował 😆

    osmiorniczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja z reguły kupuje Profi albo Mispol różne smaki, robie równe wariacje na kanapkach i zapiekankach… tech leppszy chilli jest naprawde dla ludzi lubiacych nie co ostrzejsze smaki.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    ja polecam z kurczaka albo z indyka 👿 najlepiej z zajączka 🙂 albo z królika 😆

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Ja n****ętniej sięgam po pasztet podlaski. Jest pyszny, szczególnie do kanapek z pomidorem.

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    pasztet Ełcki.. ale tylko na mazurach można go dostać…

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    A ja zapytam inaczej – znacie jakiż pasztet bez MOM-u? Bo ja ciągle natykam się na takie z MOM-em, a tych nie jadam wcale…

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Ja znam. Jak zrobi go moja mama. :))

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ja też najbardziej lubię swoje pasztety.Mam też prosty sposób na pasztet z soi z różnymi dodatkami.Jakby ktoż chciał przepis zapraszam:)

    Czy mogłabyż podać ten przepis na forum? Ja jadam pasztet sojowy z Polsoi, taki z jałowcem i gałką muszkatołową… Ale może nie jest to takie trudne, by samemu czasem spróbować?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie polecacie pasztety?"

Przewiń na górę