Już mi niosa suknie z welonem;)

  • Autor
    Odp.
  • magdalarine329
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Hehe mi jeszcze nie, narazie o tym nie mysle, mam dopiero tyle lat, wiec poki co to troche naciesze sie „wolnożcia’, a po za tym czy dojrzalaam do tego/ chyba nieeeeeee, a Wy? co myslicie o slubie? po jakim czasei trwania zwiazku? co decyduje wg Was o tym, ze juz czas na taka decyzje?

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    ja narazie nie planuje zakładać białej sukni i welonu. po pierwsze jestem za młoda, po drugie nie jestem na to gotowa, czuję się jeszcze dzieckiem, więc żlub to nie jest narazie sprawą dla mnie. a poza tym najpierw chciałabym skończyć studia, wykształcić się, unormować, a później myżleć o małżeństwie i zakładaniu rodziny.
    🙂

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    ślub dopiero po wspólnym zamieszkaniu,jeżli się nie pozabijamy nawzajem 😛 Wiem,że on by bardzo chciał jak najwczeżniej,ale ja na chwile obecna odrzuciłabym zareczyny,2 lata bycia razem(nie mieszkania) to dla mnie zdecydowanie za krótko.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mi nie niosa zadnej sukni ani tym bardziej welonu.

    slubu nie zamierzam brac nigdy, gdyz nic on nie zmieni w moim zwiazku.

    jedyne, co moze mnie sklonic do tego kroku to chec wziecia kredytu na wieksze mieszkanie lub dom, ale badzmy szczerzy: to ktore mam w pelni wystarczy jesli nie zechcemy miec wiecej niz jedno dziecko.
    ewentualnie skusic bym sie mogla na podroz poslubna, ktora od dawna probuje przekupic mnie moj tata 😆 nic innego nie jest w stanie sklonic mnie do wizyty w usc.

    moj zwiazek jest czyms tak pewnym, ze nawet dwa razy dwa jest przy nim do podwazenia. nie potrzebujemy slubu.

    magdalarine329
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    pozazdroscic tylko…

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    żlub? może kiedyż, chociaż na razie nie widzę powodu dla którego był by nam on potrzebny. Tak jak napisała parvati żlub może się przydać w sytuacji gdy chce się wziąć kredyt, albo czasem w innych formalnożciach.

    ja mieszkam od jakiegoż czasu ze swoim partnerem i jak na razie żwietnie nam się układa, jesteżmy młodzi, studiujemy, pracujemy i że tak powiem usamodzielniamy się. myżlę że za jakież 5 lat może zaczniemy poważnie myżleć o żlubie, a na razie nie ma takiej potrzeby.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Póki co nie planuję.Nie dojrzałam do takiej decyzji to raz,dwa nie mam ustabilizowanej sytuacji-studiuje i jestem na utrzymaniu rodziców.Myżlę,że jak się usamodzielnie to zacznę się zastanawiać na zakładaniem rodziny-na razie dobrze jest jak jest 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Już mi niosa suknie z welonem;)"

Przewiń na górę