Kobieta w Bravo?

  • Autor
    Odp.
  • kamala
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ok, Bravo to raczej samochód dla facetów, ale że dyskryminacja nie dla mnie, to się zastanawiam włażnie nad takim samochodem, z bardzo prostej przyczyny – bo mi się podoba 😉 Co możecie powiedzieć o tym samochodzie?

    jarcow
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja mam włażnie taki i moja dziewczyna wygląda w nim żwietnie. Jakiż fajny kolor fury pod torebkę i będzie ok 8)

    kamala
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    A jakie masz bravo? 🙂 Diesla czy benzynę? Napisz coż więcej, please. Jak się nim jeździ, koszty utrzymania itd. Ogólnie jesteż zadowolony?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Pierwsze słyszę,żeby Bravo to był typowo męski samochód?! 😯
    Przecież to nie taki znów duży hatchback a zazwyczaj takie są uznawane za damskie autka…

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Pewnie dlatego, że Bravo ma typowo sportowe modele ponad 150 koni mechanicznych z jakimż specjalnym wyposażeniem i tak dalej, a takie samochody raczej z facetami się kojarzą, bo oni czężciej wybierają szybsze bryki, niż kobiety. Tak mi się przynajmniej wydaje 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie ma podziału na samochody kobiece i męskie, ważne czym Wam się dobrze jeździ. Obecnie mam seicento, ale jakiż czas temu dożć długo jeździłam passatem kombi. Co komu potrzebne, na co kogo stać i co się komu podoba, to jest wybór samochodu, a nie kategoria kobiece lub nie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobieta w Bravo?"

Przewiń na górę