• Autor
    Odp.
  • Izka3008
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Dla mnie takim kosmetykiem jest puder Tokyo z Bikora. Działa cuda z moją cerą, zazwyczaj nakładam go na zwykły krem bb a on świetnie matuje niedoskonałości, których nie uda mi się ukryć i co ważniejsze długo utrzymuje się na twarzy, nie zostawia efektu maski!

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    pomadka musi byc! Ostatnio oszalalm na punkcie sheer shine z Golden Rose, typowo pielegnacyjna nadajaca kolor. Super nawilza i ma leko polyskujace zakonczenie. Calkiem trwala jak na tak niska cene.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Izka co jest takiego szczegolnego w tym pudrze? Bo kosztuje nie malo 😛 Ja mam matujacy z GR, Long Wear Finishing Powder ktory sie fajnie sprawdza, matuje, pochlania sebum, utrwala makijaz i nawet optycznie wygladza, a kosztuje mniej niz 30 zl, wiec nie rozumiem fenomenu pudru, ktory zachwalasz 🙂

    Agata Gruber
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    O jejku, dużo mam takich kosmetyków 😀 ale ostatnio na pewno jest to paletka cieni do powiek z Alilli. Używam jej w sumie nie tylko do powiek, ale też często zamiast rozświetlacza, bronzera i różu i świetnie się sprawdza 🙂

    Zuzanna Fiałko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    U mnie to zdecydowanie puder Tokyo z Bikora. Ładnie matuje i dopełnia mój makijaż. Dodatkowo nie zostawia maski, nie wysusza i długo się utrzymuje.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Masło do ciała Botame z doz.pl, świetne, zwłaszcza zimą, kiedy mam tak suchą skórę, że zwykłe balsamy nie dają rady.

    lesna monia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Eyeliner i tusz to moje must have nawet na codzień

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Dla mnie szminka! Nie bardzo umiem malować oczy więc nadrabiam wyraźnymi ustami 😀 Niestety, maseczki wszystko psują bo zakrywają usta… A akurat przed pandemią znalazłam nowe cudo i teraz nie mam jak się pokazać…

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    W takim razie polecam szminkę Rouge Dior Ultra Care – wytrzyma wszystko, nawet cały dzień pod maseczką 😀 Przetestowałam kilka razy 😉

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Aha, brzmi ciekawie – rozejrzę się za nią w sklepie 🙂

    Madejra54
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Hejka a masz może jakiś sprawdzony tusz do rzęs?

    Ja mam krótke rzęsy, bardzo rzadkie i mi mega wypadają i boję się abym już zupełnie ” łysa” nie została.

    Ważne aby się grudki nie robiły na rzęsach.

    Dzięki

    benabozena
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Dla mnie nieśmiertelny jest Max Factor 2000. Teraz maluje się zdecydowanie mniej, ale tusz do rzęs nakładam najczęściej;-)

    moli32
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Dla moich krótkich rzęs idealnie przypasował  tusz Rimmela Wondr Lux. Oko jest fajnie podkreślone, rzęsy idealnie wyeksponowane i co najważniejsze nie zostawia grudek.

    matrona12
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Największy atrybut kobiecości to posiadanie fajnej szminki. Także szminka obowiązkowa, wiadomo teraz przez maseczki ust nie widać ale jak tylko to minie to śmiało podkreślać usteczka dziewczęta.

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Moja koleżanka zamówiła zbiórczo zakupy na notino i ten tusz dla mnie. Wiedziała, że mam krótkie rzęsy a teraz śmiało je tuszuję i eksponuję.Polecam kobitkom z krótkimi rzęsami do zakupu tego tuszu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kosmetyki, bez których nie możecie żyć"

Przewiń na górę