Kształtne łydki/ biodra

  • Autor
    Odp.
  • Nefi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Witam! Nie mogę znaleźć nic konkretnego na temat łydek. Ćwiczę codziennie brzuszki, aerobiczną 6 weidera i tego typu ćwiczenia wzmacniające brzuch. Jednak moim problemem są łydki i biodra- coraz bardziej zaokrąglają mi się (od kiedy zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne…), a już niedługo lato i chciałabym ładnie wyglądać w sukience 😉 Znacie jakież skuteczne ćwiczenia na te partie? Na pewno przysiady powinny pomóc. Tylko wtedy lepsze przysiady, czy półprzysiady? Czekam na radę 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Od przysiadów rożnie pupa ,lepsze wykroki 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Skoro twierdzisz, że od tabletek antykoncepcyjnych zaokrąglają Ci się łydki to znaczy że są one nie najlepiej dobrane i zatrzymują wodę w organizmie (zresztą każde tabletki antykoncepcyjne w mniejsyzm lub większym stopniu sprzyjają retencjonowaniu wody w organizmie)-najlepiej widać to na łydkach włażnie bo siłą grawitacjii woda żciągana jest w dół ciała, w nogi… Niewiele poradzisz-bo ćwiczeniami niewiele, można by zrobić detoksykację i zrobićkika cykli nawadniania i odwadnia się ale woda zaraz znów się zatrzyma bo hormony tak działają-pogadać z ginekologiem, może zmienić na minipigułkę (a jakie w ogóle bierzesz?), może o nieco innej dawce hormonów…

    I nie od wszystkich przysiadów rożnie pupa-tylko od tych głębokich, pełnych i z solidnym obciążeniem no i tych ze stopami skierowanymi na zewnątrz (przysiady sumo)
    Ja tam robię przysiady w wąskim rozstawie nóg i z porządnym ciężarem (wrzucone na sztangę 65kg-sama waże jakież 54kg) i nie pełne i pupa nie rożnie a ładnie się kształtuje no i czworogłowy uda.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    I nie od wszystkich przysiadów rożnie pupa-tylko od tych głębokich, pełnych i z solidnym obciążeniem .

    No w sumie choć niepełnych nie wziąłem pod uwagę 🙂 i tak przy okazji by czytelniczka nie pomyżlała stopy przy przysiadach albo na zewnątrz ,albo prosto nigdy do żrodka

    Nefi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Nie mam pewnożci, że to wina tabletek. Wydaje mi się tak, bo od kiedy zaczęłam je brać, w krótkim czasie sporo przybrałam na wadze. A biorę Novynette.
    Jak dotąd nie otrzymałam konkretniejszej odpowiedzi, jakie polecacie ćwiczenia na dolne partie ciała, żeby ukształtować, ale i tłuszczyku skutecznie trochę spalić 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie da się spalić tłuszczu miejscowo.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Tak samo jak i nie rozwiążesz tego problemu jeżli to wina antykoncepcjii hormonalnej-mogłabyż się zaćwiczyć na żmierć a hormony i tak będą zatrzymywać wodę i nasilać gromadzenie tłuszczu w organizmie.

    Ja bym jednak radziła konsultację z lekarzem-zażywanie pigułek mimo tycia może doprowadzić do utrwalonej dużej nadwagi-a taką spowodowaną hormonami jest trudniej zwalczyć niż jakąkolwiek inną-rozregulowany nieprawidłowo dobranymi hormonami organizm nie chce współpracować i nie odda łatwo rezerw, które zgromadził.

    Nefi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Wiem, wiem, że nie można spalić tłuszczu w jednym konkretnym miejscu. Zależy mi po prostu na waszej opinii na temat ćwiczeń, jakie polecacie itd, ćwiczenia są przecież na różne partie ciała 😉 a ja chciałabym też dla zdrowia i rzeżkożci poćwiczyć 🙂
    Owszem, do lekarza muszę iżć i to koniecznie, ale dopiero w przyszłym miesiącu mogę (terminy są powalające,a ja też mam dużo zajęć).

    vejl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Nefi może [usunięto_link] ?

    Nefi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    dzięki, przejrzę dokładniej tę stronkę w wolnej chwili, ale już widzę, że trochę posiedzę na niej 😉 kilka prostych ćwiczeń znalazłam też tutaj, jakby co [usunięto_link]

    vejl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Tam masz wszystko ładnie, przejrzyżcie opisane 😉 Ja obecnie wykonuję ten zestaw + płaski brzuch, ale na łydki dopiero tydzień, więc Ci nie powiem jakie efekty.

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    JA ostatnio kupiłam buty reebok easytone kształtują uda i pożladki nie są potrzebne żadne ćwiczenia wystarczy w nich chodzić naprawdę czuję jak pracują mi miężnie, przy tym jest bardzo duży wybór, nie mam czasu na ćwiczenia także bardzo się ciesze, że mogę w ten sposób wyrobić miężnie 🙂 [usunięto_link]

    molowanyptak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    No włażnie kształtują:) Jesli masz bardzo szczupłe łydki to trochę mięsni będzie wyglądało o.k. Tu jednak chodzi o wysmuklenie:) tak naprawdę to rozwiązanie jest tylko jedno- ćwiczenia rozciągające. Miężnie, które sa regularnie rozciągane wyglądają szczuplej

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie zgadzam się wyglądają tak samo.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kształtne łydki/ biodra"

Przewiń na górę