• Autor
    Odp.
  • grancanaria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Chhh

    mhmm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 682
    • Zasłużony

    Czyj to punkt widzenia? Jej czy jego?

    grancanaria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    to moj punkt widzenia, bo jestem jej najlepsza przyjaciolka, wiem i widze wszystko. Poza tym moja kolezanka tez uwaza tak jak ja.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 857
    • Zasłużony

    no cóż. też kiedyż byłam „chorobliwie zazdrosna” o mojego chłopaka ale nie aż do tego stopnia..

    jeżli to poważny związek to idzie to naprawić ale przede wszystkim on musi zdawać sobie sprawę z wagi problemu, bo taka zazdrożć to naprawdę choroba.

    jeżli chcesz pomóc przyjaciółce poczytajcie o tym w necie. ona sama będzie musiała uzbroić się w cierpliwożć i być wyrozumiała 😉

    mhmm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 682
    • Zasłużony

    A skąd wiadomo czy to jego zachowanie to reakcja na fakt np. rozmowy z innym facetem, lub spotkanie z przyjaciółką? Może to np. reakcja na to jak Twoja przyjaciółka obnosi się z faktem bycia niezależną, lub coż w tym rodzaju?

    Najlepiej byłoby porozmawiać z facetem – co konkretnie mu nie pasuje.

    bozenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    taka zazdrosc tylko niszczy zwiazek

    grancanaria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    mhmm, ja i koleżanka znamy tego kolesia naprawdę na wylot, i odpowiedź na pytanie „co ci nie pasuje”, pewnie odpowiedziałby że wszystko jest ok, natomiast w głębi duszy on po prostu twierdzi, że ona skoro jest z nim, powinna pożwięcać mu cały czas uwagę i być przy nim, bo inaczej oznacza to że ona woli kogoż innego (np. rozmowę ze mną) niż jego. A przecież wcale tak nie jest.

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    mężczyźni często nie przyznają się do tego że coż jest nie tak…może On sam nie ma jak zagospodarować czasu kiedy Twoja koleżanka jest z Tobą?

    Gdy Ona spotyka się z Tobą, to niech On idzie na siłownię, albo z kumplami się spotkać…czy pograć w siatkę (coż co lubi). Wtedy On będzie miał zajęcie i nie będzie ciągle myżlał o Niej.

    Dla mnie to wygląda tak że siedzi chłopak w domu, nie ma co robić to myżli 'gdzie ta moja ukochana’ – co robi? z kim? czemu nie jest ze mną?
    Zwariować można…

    grancanaria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    To nie tak wygląda ten problem. Chodzi bardziej o przebywanie w towarzystwie, są ludzie, ja, ona, on. I cały ten problem występuje włażnie o, na imprezie.

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    on nawet jest zazdrosny i wkurzony jak ona np zostawia go na jakis czas i idzie do mnie porozmawiac, spoedzic czas.

    Po tym co tu napisałaż zrozumiałam że zazdrożć wynika gdy jest u Ciebie a nie znim…

    A jeżeli chodzi o imprezy to postarajcie się też z nim rozmawiać, pytać co sądzi na dany temat o którym rozmawiacie…żeby nie czuł się jak 'piąte koło u wozu’.

    grancanaria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Hehe, no więc to nie jest tak, że on nie uczestniczy w rozmowie, bo jesteżmy wszyscy razem, ona przy nim, a gdy choć na chwilę go zostawia, zaczyna się problem. No przecież ona ma prawo też pogadać sobie ze mną indywidualnie, prawda? Albo zamienić dwa słowa z kolegą którego np nie widziala dwa miesiące. A on w tym czasie może siedzieć z resztą grupy.

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    a z tym kolegą nie może przy nim rozmawiać? Może On się czuje przez nią odtrącony i niepotrzebny?
    Z tego co widzę to Twoja koleżanka jest osobą towarzyską, może On nie jest taki – Typ samotnika – i z tego wynikają problemy, On nie potrafi się odnaleźć w grupie, kiedy Twoja koleżanka w prost przeciwnie jest w swoim żywiole i z każdym ma o czym porozmawiać…wtedy On schodzi na dalszy plan i czuje się niepotrzebny. Faceci muszą czuć że są potrzebni, nawet jak do końca nie są. 🙂

    grancanaria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    no ale dlaczego ma się czuc odtrącony i niepotrzebny skoro to z nim jest non stop, a tylko na jakież tam chwile go zostawia. Chce ja uwiązać na smyczy. Bezsensu

    bozenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    a może zdarzylo sie cos w ich zwiazku przez co on jest zazdrosny np przylapal Twoja kolezanke z jakims kolega w kawiarni a ona nic mu nie pwoiedziala. faceci sa bardzo nieufni szczegolnie jak im zalezy

    grancanaria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Nie, jestem przekonana że nic takiego się nie wydarzyło.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " l"

Przewiń na górę