łazienka w jakim stylu

  • Autor
    Odp.
  • Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Wszystko jest tak naprawdę kwestią Twojego gustu oraz stylu,ciężko doradzić jedna firmę zajmującą się ceramiką. Ja proponuję urządzić łazienkę w błękitnym kolorze.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    W niebieskim? Teraz czarno białe, brązowe łazienki są modne. Ponadczasowa powiadasz?

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Niebieski kojarzy mi się z publiczną toaletą, łaźnią itp. Mnie się marzy taki surowy klimat, beton na żcianach i szkło. O!

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Niebieski jest często wybierany do łazienek bo się kojarzy z wodą 🙂

    Dead Sea Premier
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja postawiłam w łazience na ciepłe kolory. Wanilia dopełniona jest pomarańczem. Wszystko w delikatnym wzorze kwiatowym. Efekt wyszedł rewelacyjny.

    loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Wanilia i pomarańcza? Ciekawie to brzmi. Możesz nam tu pokazać efekt?

    kwiatuszek5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Hej,

    ja mam łazienkę w kolorze brązu i beżu z elementami bambusa. Można znaleźć sporo dekoru różnych firm.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Szarożć jakoż do mnie nie przemawia,uważam ze wtedy cała łazienka prezentowałaby się zbyt monotonnie. Jak wspomniałam wczeżniej: błękit,niebieski lib taki typowo morski byłyby jak najbardziej odpowiednimi kolorami.

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Moja łazienka jest wyłożona dużymi gresowymi płytkami w ciemnej czerwieni, a także w ciemnym, metalicznym kolorze. Jest raczej zaprzeczeniem całych białych łazienek w stylistyce modern.

    Fotka:

    agrado
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Moja łazienka utrzymana jest w jasnych tonacjach. Nie chciałam ciemnych płytek bo są może nie tyle trudniejsze w utrzymaniu w czystożci ile po prostu bardziej wymagające. Na ciemnych bezlitożnie widać smugi które w łazience są codziennożcią. Zdecydowaliżmy się na duże kremowe płytki i był to dobry wybór. Remont robiliżmy prawie lata temu i łazienka nadal mi się podoba. Do jasnych płytek pasuje większożć dodatków. Jeżeli mi się coż nudzi wymieniam kilka elementów no i oczywiżcie ręczniki i łazienka wygląda jak nowa.

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Moja łazienka utrzymana jest w jasnych tonacjach. Nie chciałam ciemnych płytek bo są może nie tyle trudniejsze w utrzymaniu w czystożci ile po prostu bardziej wymagające. Na ciemnych bezlitożnie widać smugi które w łazience są codziennożcią. Zdecydowaliżmy się na duże kremowe płytki i był to dobry wybór. Remont robiliżmy prawie lata temu i łazienka nadal mi się podoba. Do jasnych płytek pasuje większożć dodatków. Jeżeli mi się coż nudzi wymieniam kilka elementów no i oczywiżcie ręczniki i łazienka wygląda jak nowa.

    Też mam jasną łazienkę. Jest faktycznie dużo łatwiejsza w utrzymaniu. My wybraliżmy beż z delikatnym wzorem kwiatowym. Podłoga jest brązowa. Zależało nam, by wnętrze nie wyglądało na mniejsze.

    okularnica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Niebieski jest często wybierany do łazienek bo się kojarzy z wodą 🙂

    tylko że woda jest przeźroczysta 😉

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Moja jest kremowo pomarańczowa, są też płytki z dużymi kwiatami, jestem bardzo zadowolona z efektu:).

    oliwia710
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Mi sie podobają nowoczesne łazienki

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    To chyba kwestia naszego gustu,ale nie ukrywajmy,że liczy się także metraż łazienki bo te większe zdecydowanie lepiej,łatwiej jest zaaranżować.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " łazienka w jakim stylu"

Przewiń na górę