• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    To musisz kupić coż na porost włosów 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Te żrodki nic nie dają, a nawet jak są jakież efekty, to nie w pełni zadowalające. Tak samo przeszczep włosów u osoby z zaawansowanym łysieniem nie da efektu włosów nastolatka

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Dają z tym,że trzeba stosować ciągle i tanie nie są.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Prędzej czy później trzeba będzie włączyć leczenie doustne, a ono nie jest obojętne. Poza tym jak ktoż ma już spore zakola, to raczej nie zrobi mu się już proste jak u orangutana

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Mówię ,że działają i włosy potrafią odrastać,więc nie wiem czy takie proste.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Uwierz, że czytałem i czytam sporo o łysieniu i nie u każdego efekt jest zadowalający. Poza tym taki Rokita już raczej nie będzie miał owłosienia jak Maciej Zakożcielny

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    minoxidil

    To i tak żrodki dla zakompleksionych.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie przesadzaj, że tylko dla zakompleksionych. Bo nie każdy może dobrze wyglądać z łysą głową

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @zasadniczy wrote:

    Nie przesadzaj, że tylko dla zakompleksionych. Bo nie każdy może dobrze wyglądać z łysą głową

    uwierz mi Młody – każdy! 😀 Zasad, jeżli jesteż tym, za kogo się podajesz… możesz być atrakcyjny dla każdej babki – tylko uszczknij z siebie trochę uczucia, ja wiem, Stary, ciepła, humoru, luzu, bezpożredniej bliskożci… opowiedz jej o swej biedzie, ale i o tym, o czym marzysz… do czego byż chciał zdążać, gdyby nie ta Twoja idiotyczna prawiczożć.. jeny! 😈

    osiągniesz sukces, młody, jeżli jesteż młody haha 😆 również z łysą łepetyną :]]

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dzięki, Hard. Naprawdę sympatyczna i dobra z Ciebie osoba. To się ceni. A fakt, bycie prawiczkiem mnie blokuje 🙁

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jak nie możesz sobie znaleźć partnerki ,a tak bardzo nie chcesz być prawiczkiem to idź zapłać do night club 😈

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie zamierzam płacić, dla mnie to byłoby poniżające

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    To musisz się bardziej postarać

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    W Maćka Zakożcielnego się nie zmienię

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    No i co ,że się nie zmienisz,a co to on?Weź się chłopie w garżć i na siebie patrz ,a nie na jakich miernych aktorów.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Łysienie u faceta"

Przewiń na górę