• Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @zasadniczy wrote:

    Ja tam nawet nie wiem czy łysieje. Mam lekkie zakola, ale to chyba w sumie taka linia włosów i póki co nie łysieję, ale strasznie się tego boję. U wielu facetów w okresie dojrzewania pojawiają się zakola, ale jakoż mają po 30-40 lat i dalej takie same włosy

    wal to, Zasad 😆 kobiety nawet lubią łysych, byle byli fajni i mieli humor – uwierz! 😉

    a w ogóle dlaczego nie pytasz kobiet jak wzmocnić swoją fryzurę – na pewno by Ci coż licznie odpowiedziały w dziale 'zdrowie’ – trzymaj się, Stary! :-

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Pogoda jest lepsza, mam lepsze nastawienie, o włosy dbam i mam teraz pozytywne nastawienie – mam wrażenie, że nie łysieję, tylko to taka linia włosów i jeszcze długo się będę cieszył dobrymi włosami 🙂 Lekkie wcięcia ala małe zakola mi nie przeszkadzają 🙂
    Jeszcze raz dzięki stary. Mam nadzieję, że Ty cieszysz się bujnymi włosami 🙂 😈

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    Ja tam nawet nie wiem czy łysieje. Mam lekkie zakola, ale to chyba w sumie taka linia włosów i póki co nie łysieję, ale strasznie się tego boję. U wielu facetów w okresie dojrzewania pojawiają się zakola, ale jakoż mają po 30-40 lat i dalej takie same włosy

    Zakola mam od dziecka,a włosy jak są tak są.Pamiętaj ,że stres może sprzyjać także luzik 😀

    katti
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Facet łysiejący?? tylko obcięty na krótko wygląda męsko i sexi. Zobaczcie przykłady: Bruce Willis, Sean Connery, Samuel L. Jackson czy Szymon Bobrowski 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Facet łysiejący?? tylko obcięty na krótko wygląda męsko i sexi. Zobaczcie przykłady: Bruce Willis, Sean Connery, Samuel L. Jackson czy Szymon Bobrowski 🙂

    średni przykład. Oni są znani i bogaci

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Facet łysiejący?? tylko obcięty na krótko wygląda męsko i sexi. Zobaczcie przykłady: Bruce Willis, Sean Connery, Samuel L. Jackson czy Szymon Bobrowski 🙂

    średni przykład. Oni są znani i bogaci

    zawsze można się czegoż czepić,ale po co 🙂

    katti
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    podałam przykład by dać do zrozumienia że łysy facet jest w modzie – grunt to znać swoją wartożć a wygląd to kwestia względna. Lepiej łysy niż z zaczeską 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    @Kowal wrote:

    @zasadniczy wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Facet łysiejący?? tylko obcięty na krótko wygląda męsko i sexi. Zobaczcie przykłady: Bruce Willis, Sean Connery, Samuel L. Jackson czy Szymon Bobrowski 🙂

    średni przykład. Oni są znani i bogaci

    zawsze można się czegoż czepić,ale po co 🙂

    Bo taką mam naturę 😛

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Zasad, łysi też mogą być ludźmi :haha:

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Straszny z Ciebie optymista 8) Twoja dziewczyna pewnie zawsze w Tobie ma wsparcie 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @zasadniczy wrote:

    Straszny z Ciebie optymista 8)

    wiesz, próbuję, jak mogę 😉 aczkolwiek zdarza mi się menopauza pesymizmu…
    zwłaszcza w nocy :-

    @zasadniczy wrote:

    Twoja dziewczyna pewnie zawsze w Tobie ma wsparcie 😉

    oczywiżcie! jak możesz wątpić 🙄 ale występuje u mnie niekiedy…
    zwątpienie wtórne 😉 wiesz, czasem mam potrzebę ją zapytać, czy by nie chciała uciec ode mnie 😈 bardzo wtedy lubię jak się tuli z paluszkami chłodnych stópek i mnie pociesza – bardzo tego potrzebujęęę, ale bardzo rzadko! 😉

    PS. Zasad, a o czym Ty włażciwie marzysz w tym aspekcie, Stary?
    sorry, może dopomogę Ci mimochodem w odnalezieniu jakiejż fantastycznej kobiety,
    z którą będziesz się mógł… zaprzyjaźnić, hehe termo do pojutrza 😀

    karolina_majchrzak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Faceci mają łatwiej dużo pod tym względem, u nich brak wlosow moze byc nawet ozdoba, czy dodac im nawet uroku. A dziewczynie?;/ Też mam problemy z włosami. Od jakichs 3 lat regularnie wypadaly mi wlosy, korzystalam juz z roznego rodzaju zabiegow ale zaden z nich nie pomogl, efekty okazaly sie tylko dorazne.
    Z tego co sie zdazylem dowiedziec moj problem może mieć przyczyny hormonalne, ale nie jest to pewne;/
    W końcu postanowiłam udać się na zabieg zagęszczenia włosów – wtedy było już naprawdę tragicznie. Klinika Hair Lab jakby ktoż pytał, profesjonalny
    zabieg i jak na razie mogę się znów cieszyć dobrym wyglądem i jeszcze lepszym samopoczuciem w końcu!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie spamuj.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Nie spamuj Andrzej.

    rupka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Jak zauważyłam, że mojemu narzeczonemu włosy jakoś nadmiernie zaczęły wypadać, to od razu mu w aptece kupiłam szampon i odżywkę biotebal men ze specjalną formułą na wypadanie włosów. Teraz używa ich do mycia i włosów już mu tyle nie wypada

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Łysienie u faceta"

Przewiń na górę