meble w designie azjatyckim

  • Autor
    Odp.
  • mari_s1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    chciałabym mieć takie meble których nie spotkam u większożci znajomych najlepiej o designie azjatyckim, jednak nie stać mnie na tak drogi zakup, czy znacie może coż w tym stylu dostępnego w przyzwoitej cenie ?

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    coż oryginalnego za przystepną cene? na pewno nie znajdziesz takich mebli w tych wszystkich rozpromowanych firmach meblowych. meble może i będą tanie ale na pewno nie oryginalne. warto szukać w jakichż zklepach ze starociami – ale to jeżli chodzi o mniejsze meble. Jeżli masz jakąż wizje, jak chciała byż aby wyglądaly Twoje meble to najlepiej zrób je na zamowienie – będą idealnie takie jak chcesz , ale niestety cena tu jest znacznie większa…

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    w dużych sklepach indyjskich są wykręcone mebelki komody rzeźbione, stoliki szafeczki ławeczki i to z egzotycznych drzew tam powinnaż szukać, mnie się podobają takie całe rzeźbione parawany są piękne ale trochę drogie 😕

    mari_s1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Niestety na meble zabytkowe mnie nie stać, a klimat ikeii nie przemawia do mnie 😉 jeżeli może wpadniecie na pomysł jakiż niedrogich kolekcji to proszę o post

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    możesz spróbować poszukać na targach staroci. tam różne dziwne rzeczy ludzie mają za niewielkie pieniądze.
    albo obrabować sklep z meblami kolonialnymi, mogę z Tobą spółkować 🙂

    mari_s1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    hm nawet się nie orientuję gdzie takie targi są i pytanie czy znajdę tam coż w przystępnej cenie ? 🙄 hehe w kwestii włamu to człowiek patrząc na ceny czasami rzeczywiżcie zaczyna się nad tym zastanawiać 😛

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    oj chyba zostałam źle zrozumiana nie miałam na myżli ikei ale sklepy indyjskie z rzeczami z Indii 😀

    mari_s1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    A wiesz gdzie np. w warszawie są takie sklepy ? tylko obawiam się, że tego typu meble to głównie antyki, które nie są zbytnio tanie 😉 a znacie może jakież kolekcje mebli we w miarę przystępnej cenie ?

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    chciałabym mieć takie meble których nie spotkam u większożci znajomych najlepiej o designie azjatyckim, jednak nie stać mnie na tak drogi zakup, czy znacie może coż w tym stylu dostępnego w przyzwoitej cenie ?

    Najlepiej kupić u producenta – tzn w kraju, gdzie zostały wyprodukowane – to kosztuje grosze, nawet z transportem. Ja namówiłam znajomych, którzy byli w Indonezji i kupili mi łóżko, stół, fotel i komodę. Kolonialne. Bo to co oglądałam w Polsce, nawet te drogie nie były tak ładne a kosztowały 10 razy tyle co tam. Ogromne marże narzucją sobie Ci, którzy to sprowadzają…

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    mari_s1 a szukałaż na allegro? wydaje mi się że tam najłatwiej kupić coż taniej,
    W warszawie był kiedyż duży indyjski sklep na chmielnej od strony nowego żwiatu po lewej stronie i były tam meble, może nie łóżka ale komody, parawany, może na giełdzie na kole coż wyczaisz fajnego i niedrogiego, ale najlepiej poszukaj najpierw na allegro, tam wystawiają wszyscy i ze sklepów i z giełd i ci co przywożą z zagranicy towary,
    napisz czy coż znalazłaż?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " meble w designie azjatyckim"

Przewiń na górę