meteoryty Guerlain

  • Autor
    Odp.
  • vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat tego pudru, moja znajoma go używa i wygląda pięknie na twarzy 😀 patrzałam w internecie i muszę przyznać że są troszkę drogie ale chyba warto 🙂 zastanawiam się tylko jaki kolor wybrać Mythic, Pink Fresh, Beige Chic prawde mówiąc to nie mam pojęcia jaki wybrać… nie mam możliwożci sprawdzenia na skórze, ponieważ mieszkam w małym mieżcie i niestety nie ma takich cudów 😕

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    sama mam meteoryty w kolorze beige chic.

    pink fresh moglabym stosowac jedynie jako roz, a mythic..moze nastepnym razem.

    uwielbiam ten puder.
    wystarczy za caly makijaz.
    uwazam, ze jest to genialny upiekszacz i nie wyobrazam sobie bez nich makijazu. jesli go robie, nie ma sily: meteoryty musza byc.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    dodam jeszcze, ze nie kupilabym kosmetyku za blisko 180 zlotych bez sprawdzenia go na wlasnej skorze…

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Ja nie chciałabym kupować go w ciemno, bo zapewne okazałoby się, że jednak wybrałam zły odcień 😕 a w sephorze mają ten puder?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    no jasne.

    i w sephorze, i w douglasie. wszedzie, gdzie maja stol guerlain.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    To będe musiała wybrać się do Gdańska, bo u mnie w tej dziurze niestety nie ma 😕

    Używasz tego pudru na całą twarz? nie żwieci się bardzo nadaje się na całą twarz, ja zastanawiam się na kolorem Beige Chic mam ciemni9ejszą karnacje i wydaje mi się, że ten odciń byłby najlepszy, ale przetestuję i się okaże.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mam jana karnacje i uzywam meteorytow na cala twarz.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    No włażnie zastanawia mnie czy nie żwieci sie, bo kuleczki ładnie mienią się i czy nie daje to dziwnego efektu na całej twarzy…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    daje strasznie dziwny efekt i dlatego ja go w ten sposob uzywam. uwielbiam wygladac jak ufol.

    ej sorry…czego ty sie spodziewasz po tym pudrze?

    jesli nie lubisz efektu rozswietlenia, twoja twarz ma tendencje do swiecenia sie…to wiadomo, ze to nie jest kosmetyk dla ciebie.

    jesli chcesz miec po prostu droga zabaweczke to kup sobie blyszczyk. bedzie taniej.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Chodziło mi o to czy nie rozżwietla przesadnie.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    w pierwszym poscie napisalas, ze twoja znajoma ma meteoryty i pieknie wygladaja na twarzy.

    pozniej pytasz, czy nie wygladaja dziwnie czy prezesadnie.

    jak dla mnie…mieszasz sie w zeznaniach 😆 i po prostu chcesz przyszpanowac, ze cie stac. tak to wlasnie wyglada.

    powiem tak: to, ze ktos kupuje selektywne kosmetyki, nie oznacza odrazu, ze jest super fajny. dlatego…nie kupuj podrob na necie, ale kup sobie po prostu cos tanszego, dostosowanego do potrzeb twojej cery. bo wsrod kosmetykow zw sredniej polki jest mnostwo perelek.

    a nie…kupic w ciemno puder za prawie dwie stowy i zastanawiac sie, czy nie wyglada „dziwnie”…

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Musiałam sprawdzic co to są te meteoryty, bo nie widzialam. Wolę fluidy, a nie pudry kulkowe, po których się cera złuszcza.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    zluszcza?!!! 😯 😯

    rola podkladu jest inna niz meteorytow, ktore sa typowym kosmetykiem wykonczeniowym.

    zatem…nie pisz glupot.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Po co sobie nakładać coż na twarz? Nie musze niczego maskować, cerę mam idealną i nie chcę jej psuć.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    przeciez wolisz fluidy 😆 😆

    powiem tak: to jest watek o meteorytach. nie o twojej twarzy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " meteoryty Guerlain"

Przewiń na górę