• Autor
    Odp.
  • Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    ups – zaszło jakież koszmarne nieporozumienie. 😀
    Tak dobry kosmetyk nie „psuje” twarzy, i nie maskuje- nie nakłada się go tonami.Umiejętnie nałożony na twarz pędzlem delikatnie poskreżla urodę i pięknie współgra z opalenizną

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Musiałam sprawdzic co to są te meteoryty, bo nie widzialam. Wolę fluidy, a nie pudry kulkowe, po których się cera złuszcza.

    Po pierwsze: skoro wolisz fluidy tzn, że chyba masz coż do ukrycia, bo poniżej napisałaż, że jeżli ma się idealną twarz to pudry nie są potrzebne :

    Nie musze niczego maskować, cerę mam idealną i nie chcę jej psuć.

    A tu już piszesz że Twoja twarz jest idealna i nie jest Ci nic potrzebne 😕

    Po drugie : co Ty pieprzysz, że to złuszcza twarz? Może jak ktoż ma nazbyt suchą i przesadzi z takim pudrem to może i mu złuszczy… z resztą nie ważne. To się dzieje chyba tylko u wyjątkowych osób, nie wydaje mi się na prawdę żeby to kulki miały taki wpływ na cerę.

    Po co sobie nakładać coż na twarz?

    Po co kupować ładne torebki? Po co używać cienia do oczu? Po co używać perfum?
    PO J**** PATATAJCO :]

    A poza tym mało kogo obchodzi to, że masz idealną cerę. Ja też nie mam żadnych wyprysków, a mimo to używam kulek ( innych, z Avonu), tak jak powiedziała Niuszka86 – aby podkreżliły urodę i pięknie współgrały z opalenizną:D

    olenka26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja wiem, że są żwietne. Moja kuzynka je ma, ale dostała z USA, mnie niestety nie stać na tak drogi kosmetyk. Chociaż z drugiej strony, one na pewno starczą na długo. Dają super efekt, rozżwietlenia, dzięki nim twarz jest taka promienna i żwieża. A co do odcienia – to zalezy do cery i do tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Jak weźmiesz różowe – najlepiej używać jako róż;)

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Meteoryty starczają na bardzo długo, poza tym to kosmetyk żwietnej jakożci i wyglada naprawde doskonale na twarzy. Bardzo lubię.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " meteoryty Guerlain"

Przewiń na górę