Miłożć lub jej brak :(

  • Autor
    Odp.
  • tomek666
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam mam przyjaciółkę znamy się jakież 2 i pół miesiąca na początku gdy się poznaliżmy dużo rozmawailiżmy i wogóle ale miała chlopaka więc tylko przyjaźń . Potem rozstała sie z chlopakiem i maiłem wieksze pole manewru ale nie chcialem sie za szybko angarzowac . po pewnym czasie powiedzialem jej ze cos do niej czuje a ona powiedziala ze ona nie wie czy cos czuje i musimy poczekac co pokaze los . Czekalem ale nic ona mowila ze zobaczymy co bedzie bylismy na kolacji bylo romantycznie i wogole i tanczylismy i takie tam chemi bylo duzo . Po spotkaniu gadalismy przez kom i ona nagle ze to zadaleko zaszlo i wogole a ona nic nie czuje … I ogolnie tak to wyglada spotykamy sie i jest chemia jest milo duzo smiechu i wogole masakra i nie wiem co mam robić pomóżcie

    shanleenka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 122
    • Zapaleniec

    Moje zdanie?! Proszę:
    1. 2.5miesiąca- przyjaźń? Przyjaciół zdobywa się przez lata.
    2. Dużo się przez te 2.5miesiąca wydarzyło… Chyba nieco za dużo, jak na mój gust.
    3. Co znaczy wg Ciebie- „jest chemia”?
    4. Skoro ta chemia jest to widać tylko z Twojej strony, bo dziewczyna „nic nie czuje”
    5. Skoro uważa, że za daleko zaszło to, nie możesz robić nic, bo nic to nie da.
    6. Jeżeli kiedykolwiek się zakocha, to na pewno da Ci znać.

    To chyba tyle ode mnie. Ale szczerze- zastanawiam się ile trzeba mieć lat na takie problemy…?

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    W miłożci nic na siłę :/
    Hm, przyjaźń nie zdobywa się w miesiąc czy dwa… ja mam kumpelę z 1 klasy podstawowej, znamy się 11 lat… TO JEST PRZYJAŹŃ 🙂

    Po drugie spaliłeż się na samym starcie… laska pewnie nie pogodziła się z odejżciem chłopaka… owszem potrzebuje ona bliskożci, radożci, zabawy… ale więcej od niej nie wymagaj… na razie.

    Po za tym nie wywieraj na niej takiej presji bo się dziewczyna spłoszy…

    Czy nie lepiej jest powoli, stopniowo dążyć do doskonałożci? Znasz ją krótko, skąd wiesz co ona lubi, jaka jest naprawdę… Jeżli Ci na niej zależy naprawdę to daj jej czas…

    Agnyecha
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Odpraw tarły to się dowiesz.

    samowystarczalna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    ` w sumie to zgadzam się z osobami poniżej .
    przyjaźń buduję się latami , ale nie zgodze się
    z tym , że jeżli ktoż się krócej przyjaźni to nie jest
    przyjaźń , jest .
    daj jej czas , może zrozumi . zmuszac jej
    do miłożci nie możesz także zostało Ci czekanie .
    życze powodzenia ; )

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Miłożć lub jej brak :("

Przewiń na górę