Na samotnożć pożądanie… Płakałam a teraz jestem szczężliwa

  • Autor
    Odp.
  • megami
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Dziewczyny jeżli tylko czujecie się samotne – sięgnijcie po tą książkę. Ostatnio strasznie dużo czasu mieszkałąm w Niemczech. Czułam się strasznie samotna. Budziłąm sie i płakałam. Myżlałam, że tak juz zostanie. Zro telefonów od znajomych z Polski, brak ciepła, przyjaciół… I kupiłam sobie książkę… Magiczną. Niedługie opowiadanie – które pozwoliło mi uwierzyć we własną siłę… Kobieta z tej książki nauczyła mnie walczyć z przeciwnożciami… Dziż wszystkim koleżankom kupuję tą pozycję. A teraz będę mogła nią obdarować koleżanki z polski – bo widziałam zapowiedź zę ukazuje się tez w Polsce… Naprawdę polecam. książka jest bardzo dobrym przyjacielem w samotnożci. Refleksje po przeczytaniu wcieliłam w życie i dziż jestem szczężliwa… mam kogoż obok… a książka użmiecha się do mnie z szafki… Naprawdę polecam.

    Tytuł: Ostrożnie, pożądanie.
    Autor: Eileen Chang
    Język książki: polski
    Oprawa: Twarda
    Cena: 24,90
    Data wydania: 2008-01-17

    maggiczna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Oczywiscie ze ksiazka jest superowskim przyjacielem…czytajac zapominasz…ale zapominasz na chwile o tym ze samotna jestes…ja pochlaniam kilka ksiazek miesiecznie..duzo czytam przede wszystkim biografii..duzo o czasach wojny, powstania…typu: matka dzieci holocaustu czy…ucieczka z getta…itp…kazdy kto mial z takowymi ksiązkami doczynienia docenia bardziej kazdy swoj dzien…cieszy sie ze ma dach nad glowa…nad ktora nie swiergocza bomby…ze ma co jesc gdy ludzie umierali z glodu…ze moze miec swobode przemieszczania sie…gdzie kiedys jej nie bylo..to jest wielce pocieszajace…ale pomaga na chwile…bo nie wiem jak Ty…ale ja bym chciala z kims sie podzielic tym co przeczytalam..powymieniac opinie…niestety to ze wiele zrozumialam dzieki madrym lekturom – nie pomoglo mi w zabiciu samotnosci…ale ciesze sie ze Tobie sie udalo…:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na samotnożć pożądanie… Płakałam a teraz jestem szczężliwa"

Przewiń na górę