• Autor
    Odp.
  • Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Twoj nick chyba leczy Twoje kompleksy. Bo wcale nie wydajesz sie byc dojrzały.
    Nikt prawiczka nie odsyła do burdelu, ale jesli sam nie potrafi sobie zorganizowac sexu to niech nie liczy (jak to Ty sugerujesz), ze jakas znajoma hojnie go obdarzy rodziewiczaniem.

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    sory ale w sexie to kobieta powinna dawac przyjemnosc a nie jak swinia wykorzystywac mezczyzn aby obmyslali strategie zdobycia sexu 🙂 zeby dzieki temu obarczac ich mysleniem o jednym a sama zyc w wygodzie zaspokojenia sexualnego:)

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Kolejna dziecinna prowokacja.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    … albo kolejne wcielenie samyczyka, samyka, samka, emce… 🙄

    czytając temu podobne wypowiedzi przestaję dziwić się temu, że istnieją choćby takie okreżlenia jak: męska szowinistyczna żwinia..

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    nie, ja nie jestem szowinistyczna swinia bo szowinista to musi byc jakis parszywy czlowiek co ma plec przeciwna za nic a kobiety sa takie ze mezczyznji dla nich to tylko zaspokajacze potrzeb kobiecych, bez prawa do przyjemnosci w jakiejkolwiek sferze

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Trochę jednak od Samyka on inaczej pisze albo dobrze się kamufluje

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Zasadniczy, ja rozumiem, że frustracja zżera, i że brak bliskożci kobiety, tej fizyczno-emocjonalnej, to na dłuższą metę tortura, ale, stary, tutaj tego problemu nie rozwiążesz. I jeżli popadniesz w apatię, to za parę lat już nawet dobrzy kumple będą dyskretnie doradzać przygodę z życzliwą koleżanką lub wypad na dziwki.

    Statystyka, stary: poznawaj jak najwięcej dziewczyn. Może idź na kurs uwodzenia? Jakis gumtree, jakież randki, dużo,dużo, tu spacer, tam kawa, to trochę jak z szukaniem pracy – wyżlesz 50 cv, odezwą się dwie firmy, tu też – pójdziesz na 10 randek, może z 1 coż wyniknie.

    Tyle, że jeżli nie zaczniesz, to na forum raczej drugiej połówki nie znajdziesz.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    fury dobrze pisze 🙂
    niestety, taka jest rzeczywistożć i recepta dla niektórych.

    zasadniczy, może nie tylko coż nie tak w zachowaniu? może wyglądasz mało 'interesująco’?? nie piszę, żeby Ci dowalić, tylko, żeby zachęcić, abyż może pochodził trochę na jakąż siłkę, albo może jakiż sport. Jak jesteż pryszczaty to wybranie się do kosmetyczki nie jest gejowskie- jak to stereotypy mówią. Nie wiem jak wyglądasz, ale radzę, na wszelki wypadek :]

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Na siłownię nie chodzę obecnie, ale sylwetkę mam zadbaną i o kondycję raczej dbam. Nawet kawał chłopa ze mnie. Cera może trochę się polepszyła, bo leczę trądzik, ale idealnie nie jest. Ogólnie dbam o siebie, ale Brada Pitta z siebie nie zrobię, bo nie mam do tego warunków. Nie jest ze mną tragicznie, jak gdzież wyjdę ze znajomymi to wstydu im nie narobię swoim wyglądam, ale rewelacji też nie ma. Może na tle garbiących się sztywniaków z ulizanymi włoskami, którzy nawet koleżanki nigdy nie mieli źle nie wyglądam, ale przy normalnych facetach, którzy mieli dziewczyny i spali już z kobietą, umieją podrywać i którzy są w mniejszym lub większym stopniu uważani za przystojnych zostaję w tyle

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    No to nie jest tak źle. To dobrze.
    Ja już Ci napisałam w tym temacie wszystko, co mogłam. Zycze powodzenia!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dzięki, ale jest źle. Uważam, że mam paskudną mordę i na dodatek niezgrabnie się poruszam i jakiż taki niezdarny jestem. W pozycji statycznej może jeszcze jakoż przejdę 😀

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Zasadniczy, ja rozumiem, że frustracja zżera, i że brak bliskożci kobiety, tej fizyczno-emocjonalnej, to na dłuższą metę tortura, ale, stary, tutaj tego problemu nie rozwiążesz. I jeżli popadniesz w apatię, to za parę lat już nawet dobrzy kumple będą dyskretnie doradzać przygodę z życzliwą koleżanką lub wypad na dziwki

    no ok ale jesli tutaj tego problemu nierozwiaze to nigdzie nierozwiaze bo swiat sie sklada z ludzi ktorzy sa tutaj i w kazdych innych miejscach, co do popadania w empatie to tekst 2lata za murzynami, polowa populacji meskiej jets w empatii, co ja pisze, kazdy dzisiejszy mezczyzna to zestresowany przygnebiony wrak pozbawiony wlasnyh marzen sfery uczuciowej itd itd

    recepta pozostaje jedynie depsperacja i branie sila tego co sie chce. Taki mamy wynik rzeczywistosci, gwalty pedofilia i wszelkie zlo duzo gorsze i okrutniejsze od zwyklych form sexualnych.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    uuuuu kolega dojrzaly dawno nie poruchal…
    chcialoby sie ale trudno byc ofiara losu :/

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    bo kobiety niekochaly nigdy chlopakow ani mezczyzn ktorzy byli np niesmial, niezajmowali sie czyms lub ofiarami losu czyli nieudacznikami sexualnymi a kochaly zawsze facetow:

    łacińskie – facetus, co znaczy dworski, elegancki, a także – ucieszny, dowcipny

    facecje (żarty, dwocipy) i jest facecjonista (żartowniż).

    [łac.] facetus – delikatny, powabny, przyjazny, grzeczny, dowcipny, humorystyczny
    facio: czynić, robić, sporządzać, urządzać, sprawiać, , budować, zarabiać, bić pieniądze, , zdobywać, obrabiać, wykonywać do skutku, doprowadzić , zdziałać, urządzać, popełnić (zbrodnię), podnieżć (krzyk), rzucić się (do ucieczki), wydać bitwę, załatwiać, prowadzić (interesy), doznać (szkody, rozbicia), sprawić, wywołać, spowodować (uczucia, stany duszy), zawrzeć (przyjaźń, przymierze), komuż czegoż dostarczyć, użyczyć, dać, z kimż coż zrobić, począć, postarać się o to, postanowić, , zrobić czymż, mianować, kazać działać, uczynić czyjąż własnożcią, cenić, zawinić, trzymać z kimż, stać po czyjeż stronie, składać ofiarę, ofiarować, za coż, służyć, zdatnym być.

    Bardziej rozbudowane:
    Ilustrację tego zjawiska stanowi ewolucja semantyczna łacińskiej pożyczki facet (łac. facetus ˜mężczyzna kształtny, subtelny, dowcipny) zażwiadczonej w polszczyźnie od XIX wieku jako ˜żartobliwe okreżlenie młodego mężczyzny (SłSE). Słowniki współczesne (DorszS, SzymS) notują omawiany wyraz jako ˜pobłażliwe lub pogardliwe okreżlenie młodego mężczyzny. Wprowadzenie elementu oceny negatywnej do struktury ZP dokonało się kosztem składników dyferencjalnych ZW: subtelny, kształtny, dowcipny. Tak dalece przeprowadzona zmiana, polegająca na całkowitej eliminacji cech dyferencjalnych nastąpić mogła na skutek rozwoju treżci fakultatywnych na tyle ustabilizowanych w potocznej żwiadomożci, by mogły w strukturze ZP pełnił funkcje składników obligatoryjnych.
    Zanik elementów kształtny, subtelny, dowcipny wydaje się tłumaczyć zastosowaniem do nich kryterium wartożciującego, co wywołać musiało ekspansję negatywnych konotacji i najprawdopodobniej kontekstowego zrównania struktur: młodzieniec kształtny, dowcipny, subtelny z młodzieniec dowcipny, bałamutny, żartowniż, a więc wesołek, niepoważny
    –>’mało wart. Element negatywnej oceny z poziomu konotacji przeniknął do podstawowej struktury ZP w postaci pogardliwego zabarwienia emocjonalnego, a zanik cech dyferencjalnych ZW doprowadził do generalizacji znaczenia. Opozycyjną parą dla potocznego facet pog. ˜młody mężczyzna stały się literackie wyrazy kawaler, młodzieniec neutralne pod względem emocjonalnym i stylistycznym. Z czasem zakres użycia wyrazu facet w mowie potocznej znacznie się rozszerzył, obejmując swym zasięgiem każdego mężczyznę, zwłaszcza nieznajomego, bez względu na wiek. Ostatecznie wyraz utracił pejoratywne zabarwienie i ukonstytuował się jako potoczny odpowiednik leksemu mężczyzna. Utratę nacechowania emocjonalnego wiązać można z wprowadzeniem nowej postaci słowotwórczej facio o zdecydowanie negatywnym charakterze.

    Mozna tez: facet od facjata, twarz, oblicze

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    innymi slowy te okrutne kobiety chca sie wiazac tylko z takimi, ktorzy im sie podobaja, a nie zwracaja uwagi na tych ktorzy im sie nie podobaja, faktycznie, do piachu z nimi!! jak tak w ogole mozna?? :/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nie wytrzymuję z braku bliskożci, jestem jak stary kawaler"

Przewiń na górę