• Autor
    Odp.
  • Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    zasadniczy wygląda ok-wiem bo widziałam,wysłał mi kiedyż swoją fotkę na maila. Naprawdę kawał chłopa i w życiu bym nie powiedziała,że nieżmiały czy prawiczek…

    Tu problem tkwi w psychice: niskiej samoocenie,z góry pesymistycznym nastawieniu…

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    zasadniczy wygląda ok-wiem bo widziałam,wysłał mi kiedyż swoją fotkę na maila. Naprawdę kawał chłopa i w życiu bym nie powiedziała,że nieżmiały czy prawiczek…

    Tu problem tkwi w psychice: niskiej samoocenie,z góry pesymistycznym nastawieniu…

    te posty tego typu to juz przeczytalismy 5lat temu, a pozniej powstaly rozne formy tych postow, jak masz problem to idz do burdelu, stary ja ci mowie ze prawictwo to fajna rzecz, sam wiele przezylem w zyciu to nic dobrego. Moze cos nowego? cos konkretnie?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Przeczytaliżmy pięc lat temu?! chłopie nie pogrążaj się-masz napisane 8 postów-jesteż na tym forum więc dopiero chwilkę-a tylko potwierdzasz swoją dogłębną znajomożć tematu-a więc samyk wrócił…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Kala, dzięki, chociaż ja tam swojego wyglądu na razie nie akceptuję i jakbym był kobietą, to bym nie podszedł do takiego faceta jak ja 😆
    Dojrzały, a co powiesz o chłopakach, którzy są sami z wyboru? Są przypadki, że chłopak od małego marzy o pięknej kobiecie i robi wszystko, by z taką w przyszłożci być. W międzyczasie nie podrywa tych, u których może i by miał szansę, ale ona dla niego są przeciętne, tylko dąży do zdobycia swojego ideału. Sam się z takimi przypadkami spotkałem. Oni raczej nie są odrzucani przez wszystkie kobiety, tylko przez te z ich wymarzonej „elity”, a u innych może by mieli szansę. Najczężciej faceci ambitni, może trochę nieżmiali i niepewni siebie, studiujący dobre kierunki, dążący do posiadania własnych firm, pragnący wiele osiągnąć, więc nie chcą ryzykować związania się z przeciętną, skoro w przyszłożci chcą mieć pięknożć z górnej półki. Dla mnie to trochę puste, ale co kto lubi. Nie każdy rodzi się z urodą Kuby Wesołowskiego, że od okresu nastoletniego chodzi na randki z najpiękniejszymi dziewczynami w szkole. Tacy zwykli faceci często muszą na to dużo pracować, aż uda im się osiągnąć zamierzony cel

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    no tak bycie plcia meska polega na umiejetnosci bycia facetem, samo bycie plcia meska jest tak jakbys sie urodzil bez praw, czyli musisz wszystko osiagac, albo myslec ze zdobywasz majac blysk w oku aby to plec kobieca widziala, sama plec meska jest elementem niepotrzebnym plci kobiecej a plec kobieca dla plci meskiej najccenniejszym
    ________________________________________
    ________________________________________
    ________________________________________

    dopiero teraz do mnie trafilo ze kazdy idzie swoja droga i dąży do tego co chce, jak to chce to to ma, proste, a ze dziewczyna moze zaliczyc 10ciu w ciagu jednej dyskoteki i miec za to kase a ty mozesz miec 30lat i nigdy niewsadzic to nic niezrobisz, ale jesli chcesz 10dziewczyn zaliczyc w ciagu jednej dyskoteki to tez to zrobisz, tylko musisz chciec, a one niemusza chciec i w tym roznica.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie mów, że faceci nie mają żadnych wymagań np. intelektualnych wobec kobiet, bo facet z klasą szuka partnerki na poziomie.
    Mnie najbardziej dziwi jak faceci wykształceni, z dobrą pensją, na stanowiskach albo z własną firmą biorą sobie za żony kobiety może i ładne (kwestia gustu), ale za to tępe, puste i głupiutkie, do tego leniwe. Bierze sobie taki materialistyczną blacharę, do tego słodką idiotkę i mu nawet nie przeszkadza, że była prostytutką albo miała sponsora, ona leży i pachnie, nic nie umie zrobić, a on się cieszy, „bo to fajna d*** jest”. Żałosne, ale co kto lubi

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    co oznacza kobieta na poziomie? jaka kobieta moze byc wartosciowa dla mezcyzny? takie cos nieistnieje. Dzisiejsza kobieta nawet nie jest kims z kim mozna zamienic zdrowe zdanie, a mezczyzna mowiacy ze potrzebuje aby kobieta go wspierala jest wysmiewany.

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    dojrzały30, nie chce się wdawać w dyskusję z Tobą bo widzę że jesteż sfrustrowany jakimiż niepowodzeniami życiowymi czy coż w tym stylu, ale uwierz mi są jeszcze kobiety wartożciowe, na tyle inteligentne że można poważnie pogadać na każdy temat, które nie wtrącają co chwila jakichż durnych przerywników, nie chcą rozmawiać kto/co/gdzie/z kim/jak/dlaczego bo po prostu ich to nie interesuje, które mają naprawdę zdrowe podejżcie do życia i dystans do samej siebie.
    Fakt, niełatwo taką znaleźć, jeszcze trudniej zaimponować, no ale powiedzmy sobie szczerze, kobiety też maja trudno znaleźć porządnego faceta, głownie z tego samego powodu: nie szukają takiego, myżlą że sam się pojawi i będzie nią zainteresowany.

    Podpisuję się również pod ostatnim postem zasadniczego 😉

    Pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nie wytrzymuję z braku bliskożci, jestem jak stary kawaler"

Przewiń na górę