Nowa metoda walki z cellulitem

  • Autor
    Odp.
  • akjam89
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    niestety nie mam pojęcia.
    Za to ja z nowych metod walki z cellulitem polecam balsam antycellulitowy Nantes- oparty na nanotechnologii – czyli nowoczesnej metodzie łączenia wody- jej cząsteczki staja się tak malutkie, że mogą wejżć w glębsze warstwy skóry i działać na nią od wewnątrz! Ta innowacja sprawia, że kosmetyki sa bardzo skuteczne. Próbowałam i polecam!

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja słyszałam jeszcze o czymż takim jak program Stop – Cellulit, który polega na potraktowaniu cellulitu wiązką akustyczną. I to podobno wprowadza tkankę tłuszczową w drgania, potem ta tkanka się rozpada, pod wpływem tych drgań, a to co zostanie się wyrównuje. Brzmi nieźle.

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    No ja z kolei słyszałam o nowożci, którą jest VelaShape bazujący o ile się nie mylę na drenażu limfatycznym, który wpływa na pobudzanie obiegu krwi + aktywowuje proces lipozy.
    Zamierzam włażnie to sprawdzić, bo ponoć to teraz hit na rynku, ale wszystko zależy od maszyn – czy któraż miała już kontakt? Ja wstępnie namierzyłam salon we Wrocku na Traugutta – zobaczę co mi powiedzą.

    Kolla1981
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja znam nową metodę “ rf mikroigłowa. To jest wg mnie hit, który wyprze wiele innych zabiegów z gabinetów, bo łączy nakłuwanie (na głębokożć nawet 3 mm, czyli głębiej niż laser) z podgrzewaniem. Jeżli mam być całkiem szczera, to ja robiłam sobie tym rozstępy po ciąży, a nie cellulit, bo tego mi bozia oszczędziła. Ale skoro działa na rozstępy, które jak wiadomo są trudniejsze do usunięcia niż cellulit, to zakładam, ze działa na wszystko:)

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ta metoda z igłami to chyba już od jakiegoż czasu jest znana jeżli chodzi o walkę z cellulitem i podobno jest skuteczna. Jak komuż kremy nie pomagają to trzeba zastanowić się nad dobrym zabiegiem.

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    A to muszę poczytać do tej pory słyszałam o mezoterapii igłowej dobre opinie, moja znajoma się na zabieg wybiera chyba za tydzien to mi podrzuci co i jak, dopytam jeszcze jak cenowo wyszło ją.

    czerwone.szpilki
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja też od niedawna obserwuję tę nową metodę i brzmi to wszystko bardzo racjonalnie. Na razie próbuję wygrać serię zabiegów. Na fanpage’u Życie jest piękne i ja też ogłosili konkurs w którym można wygrać zabieg radiofrekwencją mikroigłową, ale jak nie wyjdzie do i tak chyba wykoupię sobie pakiet

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    parampampam – zamień oliwę na olej rzepakowy – ma więcej witaminy E 🙂 lepiej podziała!

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Skuteczne w walce z cellulitem mogą okazać się zabiegi karboksyterapii lub bańki chińskie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nowa metoda walki z cellulitem"

Przewiń na górę