O imionach inaczej

  • Autor
    Odp.
  • Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Podajcie dziewczyny najbardziej popaprane imiona lub nazwiska jakie słyszeliżcie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja długo jako dziecko uważałam,że mam popaprane imiona 😆 Anna-Maria,tylko w mojej rodzinie mogli to wymyżlić 😆

    A popaprane imię to wg mnie Bozydar 🙂 Kojaży mi się z takim rasowym głupkiem 🙂
    Kiedyż widziałam liste smiesznych nazwisk i najbardziej podobało mi się Ojdana Zenon 😆

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    😆 😆 hehe a ja mam sasiadow o nazywsku PUPKA 😆 a obok w klatce sasiedzi o naziwsku KUTA a ktos dopisal kiedys „S” na domofonie hehe teraz inne sprzety mamy,a domofony to przeszlosc. 😀

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    obiły mi sie o uszy….P****,Gała, Koń do klasy chodziła z kolezanka ktora miała na nazwisko Super a kolega miał Szopa 😉

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Moje ulubione imiona damskie to: Hermenegilda, Gryzelda i jeszcze jedno, ale nie mogę sobie przypomnieć, u facetów… miałam znajomego Euzebiusza, Tymmoteusza, a wnuk mojej ciotki ma na imię Ziemowit.

    Nazwiska… w Samoobronie jest taki żmieszny starszy nieogolony Pan i nazywa się Jan P****.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Mój Tomuż sobie na bierzmowaniu dał Eustachy.. i dla mnie to jest żmieszne imie 😛

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ja do bierzmowania wziełam Viktoria strasznie te imie mi sie podobałoo teraz watpie czy bym je wzieła 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja na bierzmowaniu przyjełam imie Julka 😀 Urocze po prostu 😆 Z racji tego,że ponoc powinnam sie posługiwać dwoma imionami(o czym dowiedziałam się niedawno),mój tata stwierdził,ze wszystko jendo czy będę się przedstawiać Anna-Maria czy Marianna 🙂 Swoją drogą imie Marianka kojarzy mi się z rasowym głupkiem 😉 Dlatego wolę jednak jak już mowią do mnie Ania(albo Anek).

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Ja po bierzmowaniu mam Julia 😛

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja na drugie mam Weronika – a najsmieszniejsze jest to ze Weronika mam po babci Danusi haha:P a to dlatego ze po przyjezdzie z rosji do polski zmienila imie z weronika na danuta 😛 a z bierzmowania mam Karolina po przyjaciolce 🙂

    najdziwniejsze imiona jakie znam? Gracjan, Tycjan, Krzesimir 😛
    a nazwiska to raz widzialam na cmenatrzu dziewczynke o nazwisku Fiutek… 😛

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja tez po bierzmowaniu mam Julia , chyba w tamtych czasach było bardzo popularne ;).
    A najdziwniejsze nazwisko jakie znam , to F*** tak się nazywała moja pani profesor ze szkoły żredniej 😆 , dodam ze na dodatek była starą panna, czyzby nazwisko zniechecało potencjalnych męzów ? 😆

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Moje imię z bierzmowania to Klara, bo chodziło o żw. Klarę. Wybaczcie, ale branie na patrona kogoż tylko ze względu na imię?! Ekhm…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Moje imię z bierzmowania to Klara, bo chodziło o żw. Klarę. Wybaczcie, ale branie na patrona kogoż tylko ze względu na imię?! Ekhm…

    Ależ oczywiscie zapoznawałam się przed tym z życiorysem żw. Julii 🙂 wogole wybierałam imię z ksiażki pt „Żywoty żwiętych pańskich” i szukałam nie tylko ładnego imienia,ale również ciekawej patonki 😀

    RudaMaruda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Ja tez powinnam się posługiwac moimi dwoma imionami Agnieszka Małgorzata. Długoby zajmowało przedstawianie się 😉

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja na drugie imię mam Weronika (ale dla odmiany bo babci, która również Weronika się zwała 😉 ), na bierzmowanie wybrałam sobie imię Ita 😀 , ale tylko dlatego, że szukałam patronki, która nie umarła żmiercią męczeńską, znalazły się może ze 3 takie sztuki i wżród nich stoczył się bój o imię dla mnie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " O imionach inaczej"

Przewiń na górę