• Autor
    Odp.
  • poodle
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    co o tym sadzicie? warto? [usunięto_link]

    poodle
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    to ciekawe. widze ze to kolejne forum w stylu kto nabije wiecej bezsensownych postwo. czekam na powazne odpowiedzi bo chce w cos zainwestowac, a sie na tym nie znam

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Impresjonizm jest trudny moim zdaniem strasznie dla artysty. Niby niektóre obrazki mi czasami się kojarzą z bohomazami przeczkolaków, a jednak….
    No ja bym wogóle raczej sobie impresjonizm w domu moim odpużciła, bo po prostu jakoż mi nie pasuje, ale bardzo podziwiam ten nurt.
    Ale gdybym już się miała zdecydować na coż impresjonistycznego to raczej bym się zdecydowała na reprodukcję jakiegoż klasyka z impresjonizmu…
    Claude Monet? 😉
    [usunięto_link]

    poodle
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    nie jestem zwolennikiem nadruków na płótnie… są 'martwe’

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    widze ze to kolejne forum w stylu kto nabije wiecej bezsensownych postwo. czekam na powazne odpowiedzi bo chce w cos zainwestowac, a sie na tym nie znam

    jak ci sie nie podoba nasze forum to na nie nie wchodz!Kazdy pisze, co chce…Brrr
    A jak chcesz zainwestowac to poradz sie specjalisty, a nie kobiet w KOBIECYM FORUM
    A obraz brzydki!

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Czerwona myżlę, że jednak anka23 mogła sobie odpużcić ten link 😉

    Też nie jestem zwolenniczką 'nadruków’, ale w wypadu impresjonizmu jednak bym się zdecydowała chyba włażnie na reprodukcję. Tzn. musiałabym jeszcze poprzeglądać gdzież różne prace, rozejrzeć się, może bym coż znalazła ciekawego, taniego, współczesnego, ale jednak te impresjonistyczne obrazy nowoczesne jakoż do mnie nie przemawiają…
    Prawdę mówiąc ten który zaprezentowałeż nie jest w moim gużcie.
    Ale przecież to Ty bęziesz na niego patrzył na co dzień i jeżli Ci się podoba to nie ma się nad czym zastanaiwać 🙂
    A to koniecznie musi być impreskjonizm czy może coż innego też Ci się podoba?

    HarleenQuinzel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    śmierć Marata…jeden z ciekawszych obrazów, i ole pozna się jego historię ^^ [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " obraz"

Przewiń na górę