Off Camera czyli kino niezależne

  • Autor
    Odp.
  • asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    macie swoich faworytów do konkursu off camera 1-5 październik?
    parking, good dick, przebudzenie ze snu, karawan dusz, boisko bezdomnych? ja kupiłam bilety na wszystkie 12 filmów konkursowych, żeby sama ocenić i trzymać za któryż kciuki. ponadto oczywiżcie nie byłabym sobą, gdybym nie zobaczyła pati yang i retrospektyw warhola 🙂 zapowiada się super zabawa. chodzicie czasem na filmy niezależne do kin?

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    ja kompletnie nie wiem, bo tych filmow nie widzialam, po tytule nie bede oceniala, ktory sie nadaje:D. swoja droga, tez bede na pati yang, wiec mozmey sie spotkac przy okazji, bedzie fajnie:). bede na festiwalu 3 i 4 dnia. tez musze zarezerwowac jakies bilety.

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Asiek – koniecznie podziel się wrażeniami później! O 'boisku bezdomnych’ coż już słyszałam, 'Pocałunek o północy’ opiera się na oklepanym już nieco schemacie, 'Good dick’ podobno ma coż z klimatu 'Sprzedawców’ (którzy akurat mi się spodobali), a najbardziej intryguje mnie 'Karawan dusz’ i 'Lepsze rzeczy do roboty’ – niestety nie jestem z tym na bieżąco, dlatego do oceny niezbędne byłoby usadzenie się w fotelu i obejrzenie wszystkich konkursowych propozycji bez uprzedzeń i domniemań 🙂

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    zożka samożka, no możemy się jakoż spiknąc na miejscu. to napiszę na pw, żeby tutaj nie offtopicować. ktos jeszcze się wybiera?

    manola, no ba! jasne, że sie podzielę. pierwsze co zrobię to tu wejdę i opisze jak było 😉 mi się sprzedawcy też bardzo podobali, więc good dick może być fajny.

    a może w ogóle same coż kręcicie komórkami? albo Wasi faceci? bo ja mam takiego kolegę, który mi często przesyła filmiki nagrane po pijaku i muszę przyznać, że np. przymocowanie do żciany w kuchni papieru toaletowego bardzo mnie rozbawiło. ale czasami też monologi i teksty jego kolegów sa niezłe, mądrożci życiowe i przemyżlenia chłopaki mają niesamowite 😉
    pytam, bo na festiwalu jest też możliwożć wzięcia udziału w konkursie na film nakręcony komórką a nagroda to 3000euro (bagatela :P)

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    nie krece, ale konkurs na prawde fajnie pomyslany i skierowany do niezaleznych mlodych tworcow, ktoyrym ta kasa na prawde moze sie przydac. to bardzo wazne, ze te festiwale sa autentycznie off’owe a nie szmirka pod plaszczykiem niezaleznosci.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    lalalaaa wróciłam 😀
    było super, ja chcę więcej!

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Szczegóły, szczegóły!
    Jak wrażenia, klimat, organizacja i przede wszystkim – FILMY? 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Off Camera czyli kino niezależne"

Przewiń na górę