opalanie po samoopalaczu?

  • Autor
    Odp.
  • kicia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Czy któraż z was wie, czy można się opalić mając nałożony samoopalacz/krem brązujący? Bo chciałam trochę poużywać takiego specyfiku, jako że po zimie jestem zupełnie biała 😉 ..ale nie wiem czy nałożenie kremu nie zablokuje w jakiż sposób promieniowania i czy nie lepiej poczekać, aż opalę się w sposób naturalny…? 😉

    maluchna
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Ehm 🙂

    Opalisz się 🙂

    Uzywajac balsamików:

    – umyj łapki po smarowaniu,
    – wczesniej piling ciałka
    – równo smaroj, zaczynajac od dołu idąc do góry
    – nie uzywaj tego samego balsamiku do buzi i do ciała – są rózne
    – dokładnie wsmaruj i poczekaj az sie wchłonie -pocwicz joge nago 😉 mi zawsze uroczym pomysłem się wydawało
    – jesli masz możliwożc niech nabalsamuje cię luby
    – zaleznie od twej skóry może sie pojawic lekki zapach samoopalacza, jesli jest zbyt intensywny zmien marke balsamiku

    – cos pominełam?

    Po kuracji dovowym balsamikiem do letniego brązu heh juz przez sen moge swiergolic instrukcje obslugi balsamów ;D

    kicia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    dzięki 😀
    kupiłam taki delikatny samoopalacz Johnsona.. bardzo jestem zadowolona, naprawdę polecam.. a przy każdej okazji i tak będę wystawiać się na słoneczko, to może nie będę go już wkrótce potrzebować 😉

    Gosiuuunia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    mam złe wspomnienia po używaniu samoopalacza.. ZACIEKI!!! Niektóre balsamy opalające tez są tak silne jak samoopalacze. wole iżć na solarium.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jasne,że możesz!! 😀

    Ja używam od czasu do czasu samooplacza,do tewgo chodzę na solarium i normalnie mnie „łapie” 😀 Więc bez obaw! 😀

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ja mam sklonnosci pieprzykowe, niestety wiec na dovie brazujacym poprzestaje, ale efekty sa ok:)

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    ja tez uzywam dove do ciala i jest spoko, ale ze trzeba rozprowadzac od dolu do gory to nie wiedzialam? dlaczego akurat tak?

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    ja tez mam dove…i nie moge uzywac bo moj chlopak twierdzi ze mi po nim skora smierdzi…spotkalyscie sie z czyms takim?

    vega
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    ja wole opalanie naturalne. Balsamy szybko schodzą, a czasem zostaja na ciele przydkie plamki. Ewentulanie polecam solarium, ale bez przesady. W nadmiernych ilożciach wszystko szkodzi.

    myszka 09
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ja używam w zimie samoopalacza a latem żmigam do solarium 😀 😀

    charlota
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja polecam samoopalacze w sprayu, łatwiejsze w użyciu i nie ma smug.
    W samoopalaczach drażni mnie jednak ich zapach, który niestety utrzymuje się na ciele.

    a jeżli trudno się Wam opalić to spróbujcie łykać betakaroten przez co najmniej miesiąc a dopiero potem się opalać, wtedy łatwiej złapać brązową skórkę 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " opalanie po samoopalaczu?"

Przewiń na górę