• Autor
    Odp.
  • Ignis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Mam na imię Zosia.Jestem żredniego wzrostu ,szczupłej budowy ciała.Szatynka z długimi włosami ,nigdy nie farbowanymi.Oczy zielono-szare .Makijaż zawsze naturalny,nie toleruje żadnych podkładów (pudrów,fluidów itp) nie używam również cieni do powiek.Paznokcie mam żrednio-długie ,malowane tylko jasnymi kolorami Mój ulubiony styl to nieżmiertelna klasyka ,w domu lubię chodzić w dopasowanych dżinsach i bluzeczkach.Nie lubię na ubraniach wszelkiego rodzaju ozdóbek(cekiny,brokat ,falbanki ).No i oczywiżcie dres w razie potrzeby.Bardzo lubię zwierzęta .Nie lubię różowego koloru .Lubię muzykę klasyczną.Charakter mam raczej spokojny ,trudno jest mnie wyprowadzić z równowagi .Nie palę , nie piję (tylko okazyjnie i z umiarem ,lubię amaretto).
    W życiu kieruje się kilkoma zasadami ,jedna z nich to:”Prawda-to życia potęga.Prawda- to Bóg sam.Lecz jeżli masz prawdą zabić człowieka- to wtedy kłam.”

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Mam przyjaciolke wage,siostre i dwuch braci…hehe

    ja jestem baranek-jakbys pytala…milo mi.. 😀 😀 😀

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja tez jestem baranek 🙂 jestem brunetka lub szatynką(nigdy nie mogę zapamiętac), wysoką, fajna dziewczynką 😉
    Jestem studentką, panną do wzięcia, lubię się dobrze bawic 😀
    I nie wiem co jeszcze napisac. Chyba to, że czasem miewam nierówno pod sufitem 🙂

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Halo!!! Tyle jest lasek na forum a tak niewiele odpowiedzialo na moj post 😥 😥 😥

    Szkoda….

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] 🙂:cry:😥 –>

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Dobrze, opiszę teraz siebie. 😛
    Jeszcze ktoż mnie rozpozna i co będzie. Joke:D
    Mam 165 cm, ważę 48kg, jestem szczupła. Włosy długie- blond, proste, delikatne, najczężciej noszę rozpuszczone. Oczy- piwne, czasami robią się żółte w żrodku.
    Proste nogi, figura zgrabna, biust wydatny, jest co pokazać.
    Ubieram się w wygodne rzeczy, często przylegające do ciała. Lubię żakiety, spódniczki- krótkie i te za kolana też. Najczężciej jednak, można zobaczyć mnie w jeansach- biodrówkach.
    Bieliznę dobieram zawsze pod kolor ubrań. Jesli chodzi o makijaż, to troszkę podkładu, cienie pod kolor ubrań- bo nie lubię jak coż sie ze sobą gryzie. Oprócz tego tusz do rzęs i czarna kredka. Bym zapomniała o perfumiku.
    Dożć młodo wyglądam, nikt mi nie da 21 lat, czasem to nawet dobrze. 🙂
    Nie mam kompleksów, czuję się dobrze w swoim ciele, lubię swój charakter i ogólnie akceptuję siebie.

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Oto cała ja 😉
    165,47 kg,blond włosy do ramion,niebieskie oczka,żredniej wielkosci usta,biust-75B,karnacja srednia, zależy od ilożci wypijanych kubusi ;). Przeważnie nosze rozpuszczone włosy z grzywka opadającą na oko,ubieram się raczej tak żeby było mi wygodnie:dzinsy biodrówki i jakis top,bluza,nie nosze spódnic bo ich nie lubie.Z charakteru ? hmmm…… uparta jak osioł,bardzo zawzięta,lubie pomagać innym, kocham zwierzęta (sama mam zwierzyniec w domu),złożnica ale kochana jak to mówi mój misiek,zawsze postawie na swoim i to chyba na tyle.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    😀 😀 😀

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja tez jestem baranek 🙂 jestem brunetka lub szatynką(nigdy nie mogę zapamiętac), wysoką, fajna dziewczynką 😉
    Jestem studentką, panną do wzięcia, lubię się dobrze bawic 😀
    I nie wiem co jeszcze napisac. Chyba to, że czasem miewam nierówno pod sufitem 🙂

    Może dodam jeszcze cos do tego więcej 🙂
    172 cm, 62kg, włosy proste(o kolorze już pisałam), długie. Oczy piwne, podobno ładne. Dożc jasna karnacja.
    Jestem wesoła, towarzyska, łatwo nawiązuję znajomożci. Lubię przebywac wżród ludzi(ale czasem potrzebuję też samotnożci), słuchac co mówią. Podobno jestem lubiana w towarzystwie. Ale jestem też odpowiedzialna, jak trzeba to poważna i „trzeźwo” patrząca na żwiat.
    I bardzo lubię lody, szczególnie kawowe 😀

    goosiulaa20
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    19 lat, 170cm i 62 kg, nie jest tak zle:) wlosy poldlugie czerwone:) i kolczyk w brodzie, stosuje naturalny makijaz – tylko rzesy czasem troszeczke pudru;) ale rzadko, nosze jeansy + fajny t-shirt, moja zaleta jest usmiech:D uwielbiam sie smiac choc nie zawsze jest z czego:D:D mam lekka obsesje na temat swojej wagi…

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    19 lat, 170cm i 62 kg, nie jest tak zle:) wlosy poldlugie czerwone:) i kolczyk w brodzie, stosuje naturalny makijaz – tylko rzesy czasem troszeczke pudru;) ale rzadko, nosze jeansy + fajny t-shirt, moja zaleta jest usmiech:D uwielbiam sie smiac choc nie zawsze jest z czego:D:D mam lekka obsesje na temat swojej wagi…

    Zazdroszcze Ci kolczyka w brodzie. Strasznie mi sie to podoba ale ja nie moge zrobic ze wzgledu na prace-plasterek tez nie przejdzie. Mam za to w jezyku i pepku chociaz to i tak nie to samo co w brodzie.

    Pozdrawiam:)

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    o kolczykach też ? ja mam 3 w uchu i jednego w nosie,z języka wyjęlam bo mi przyszkadzał 🙂

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    z języka wyjęlam bo mi przyszkadzał 🙂

    ciekawe w czym 😈 …. hihi 😛

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Onione wrote:

    A propos dodatków- jest jeszcze tatuaż na tylnej czężci ramienia. Ważka Anax imperator.

    ja mam nawet dwa:)

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    @Onione wrote:

    A propos dodatków- jest jeszcze tatuaż na tylnej czężci ramienia. Ważka Anax imperator.

    ja mam nawet dwa:)

    Mozna wiedziec co przedstawiaja i gdzie je masz?

    Ja sobie zrobilam miesiac temu dosc spory na lopatce. Wyglada jak Serafiny obrazek pod nikiem-taki wlasnie elf.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Opisz siebie-zapraszam:)"

Przewiń na górę