opuchnięcia pod oczami

  • Autor
    Odp.
  • elle
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Macie jakież skuteczne sposoby na pozbycie się opuchnięć pod oczami. Próbowałam już wielu rzeczy… z marnym skutkiem.. 😕

    elle
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    robiłam, robiłam… 😉
    W moim przypadku (na szczężcie) to tylko problem estetyczny 🙄

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Kremy,żele pod oczy ze żwietlikiem,bławatkiem,kofeiną…
    Można też robić okłady na powieki z bardzo silnej esencjii herbaty-zaparzasz jedną,dwie torebki herbaty w malutkim garnuszku,małą ilożcią wody gdy napar nieco przestygnie (nie będzie już gorący ale jeszcze nie chłodny) nasącz dwa waciki kosmetyczne i połóż na powiekach,przemywając od czasu do czasu-nawet jak trochę herbaty wdostanie się do oczu to nic się nie stanie-pomaga też na bóle oczu!!

    Godne polecenia sa także te żelowe okulary,które schładza się w lodówce i kładzie na powieki…

    elle
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    wszystko o czym piszesz wypróbowałam, w necie pełno od takich porad, nic nie działa… pewnie po prostu taka moja „uroda” 🙄

    mariajusiewicz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    mój dermatolog polecił mi odżywkę Nanobase do pielęgnacji skóry wokół oczu z zaburzeniami krążenia, rozszerzonymi naczyniami krwionożnymi, skłonnej do zaczerwienienia i puchnięcia. Stosowana do twarzy jak i pod oczy – likwiduje suchożć skóry, działa profilaktycznie przeciwzmarszczkowo.odżywkę mozna kupić w aptece w cenie ok.30-bardzo dobra jakożć-mi pomogła

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Niestety, ja tez mam urode z workami pod oczami. Bardzo pomagala mi kiedys maska zelowa, ale, niestety, w jej efekcie nabawilam sie zapalenia zatok ;/. Teraz juz zaakceptowalam i polubilam te worki…

    alma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    PEWNIE OKŁADÓW Z LODU PROBOWAŁAS? A może oklady z chłodnego mleka? takie waciki nasączone mlekiem potrzymać sobie na zamkniętych oczach ok. 15 minut

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Dziekuje, alma 🙂 sprawdze. Po masce zelowej mialam zapalenie zatok ;(. Mleko powinno byc mniej szkodliwe 😉

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Wypełniaczem stosowanym do likwidacji podkrążonych oczu jest kwas hialuronowy. Preparat podany w problematyczne miejsca powoduje nawilżenie skóry. W walce z podkrążonymi oczami pomoże Ci także karboksyterapia, czyli terapia medycznym dwutlenkiem węgla oraz mezoterapia igłowa.

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Podobno te wypełniacze są naprawdę dobre,ale nie testowałam na własnej skórze,więc bazuje jedynie na opiniach innych Użytkowników. Poza tym zawsze możesz dobrą bazą zamaskować cienie pod oczami i przede wszystkim wypocząć,wyspać się- dzięki temu będą one znacznie mniejsze.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Warto też zastosować masaże z użyciem urządzenia Maximus TriLipo. Doskonale radzi sobie ono z cieniami pod oczami.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " opuchnięcia pod oczami"

Przewiń na górę