Paczuszka walentynkowa – pomocy ;*

  • Autor
    Odp.
  • SexyAngel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam was drogie Panie ;* Mam problem … a mianowicie zbliżaja sie walentynki , moj mężczyzna mieszka dosyc daleko ode mnie , wiec nie wiem czy bedziemy mieli mozliwożc zobaczyc sie w ten dzien zakochanych . Chciałabym jednak cos mu podarowac –> wysłać paczuszkę . Nie chcialabym , tak jak zwykle sie to robi wysylac tylko kartki walentynkowej , ale dołaczyc cos drobnego , jakis prezencik , albo no nie wiem … Pomóżcie, co mozna 'spakowac’ w list walentynkowy dla chlopaka ? (lat 20) jakis oryginalny pomysł .. bo ja nie mam zadnego ..
    Jedni uwazaja ze to dziecinny pomysl … ? Ale ja uwazam ze ma to swoj urok … 🙂

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    może nie kupuj kartki w sklepie tylko ją sama zrób np z Waszymi zdjęciami jakmiż wspomnieniami itp.

    SexyAngel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Chcialabym jednak cos do listu dołączyc …. zrobic małą paczuszke … Zadnych pomysłow ?

    SexyAngel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Naprawde bardzo prosze !! 🙁

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm… najlepiej byloby gdybyż sama się spakowała:D,ale jak nie ma możliwożci to może poduchę w kształcie serca?Nie wiem jakie upodobania ma Twój facet więc jedyne co mogę wymyżlić to taki „oryginalny” podarek… 😉

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    A może spróbuj mu coż sama zrobić. Możesz spróbować uszyć mu takie serducho albo namalować coż w tej tematyce na szkle. Nawet jak nie wyjdzie pięknie, to takie prezenty są najcenniejsze 😉

    sisi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    są w empiku żwietne misie z serduszkami (kiedys byly takie na łancuszek) takie zeby przełamac i jedno jest dla ciebie drugie dla niego i na zawsze razem. i wyslesz

    imported_Malgos
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ja kiedyż podarowałam swojemu Kochaniu mały pamiętnik uzupełniony prze zemnie, opisałam tam nasze najpiękniejsze chwile i w taki sposób żeby jak się to zobaczy po latach to była piękna pamiątka, wstawiłam kilka cytatów o miłożci itp. I dodałam że resztę będziemy uzupełniać razem. Była zachwycony:))

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    hmm… a może zrób sobie jakież gorrące zdjęcie w samej bieliźnie albo i bez.

    na pewno rozpali wyobraźnie, przywoła wspomnienia… 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Paczuszka walentynkowa – pomocy ;*"

Przewiń na górę