• Autor
    Odp.
  • MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Nie.. biale mi sie nie podobają.. 😛
    jak juz to tak lekko rozowawe czy cos.. ale nie zupelnie biale 😛

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Nie.. biale mi sie nie podobają.. 😛
    jak juz to tak lekko rozowawe czy cos.. ale nie zupelnie biale 😛

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    MidianOna
    ja tez nie lubialam… chlopak mnie namowil na bialy a ja dodalam ozdoby 🙂 i ciekawie wyszlo.. teraz milam „czerwone” z bialymi kwiatuszkami… ale brat mi wzial cyfrowke by zrobic Synkowi fotki 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    MidianOna
    ja tez nie lubialam… chlopak mnie namowil na bialy a ja dodalam ozdoby 🙂 i ciekawie wyszlo.. teraz milam „czerwone” z bialymi kwiatuszkami… ale brat mi wzial cyfrowke by zrobic Synkowi fotki 🙂

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Fajnie wyszlo , ale ja preferuje tylko francuski manicure 🙂 🙂

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Fajnie wyszlo , ale ja preferuje tylko francuski manicure 🙂 🙂

    migas
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ja tez ostatnio maluje sobie na francuski 🙂 podoba mi sie albo jakies wzorzaste

    migas
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ja tez ostatnio maluje sobie na francuski 🙂 podoba mi sie albo jakies wzorzaste

    TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Same białe wyglądają jak korektor, moja koleżanka w podstawówce tak robiła (korektorem) 😀 A z wzorkami to co innego.

    TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Same białe wyglądają jak korektor, moja koleżanka w podstawówce tak robiła (korektorem) 😀 A z wzorkami to co innego.

    kroplarosy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Paznokietki pomalowane na tylko na biało nie za bardzo mi się podobają. Kiedyż często malowałam paznokcie na ciemne kolory, a do tego dodawałam wzorki. Teraz używam tylko odżywki Sally Hansen. Paznokcie żwietnie rosną, nie rozdwajają się i pięknie sie błyszczą… 😀

    kroplarosy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Paznokietki pomalowane na tylko na biało nie za bardzo mi się podobają. Kiedyż często malowałam paznokcie na ciemne kolory, a do tego dodawałam wzorki. Teraz używam tylko odżywki Sally Hansen. Paznokcie żwietnie rosną, nie rozdwajają się i pięknie sie błyszczą… 😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja ostatnio coż maluje pazurki tylko na kolor mleczny tylko na taki jakoż tak mnie wzieło ale pewnie za niedługo znowu mnie wezmie na francuski 😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja ostatnio coż maluje pazurki tylko na kolor mleczny tylko na taki jakoż tak mnie wzieło ale pewnie za niedługo znowu mnie wezmie na francuski 😀

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja kiedyż zrobiłam sobie białe, ale wyglądały jakby były pomalowane korektorem 🙄 Takie ze wzorkami bardzo ładnie wyglądają 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pazurki…"

Przewiń na górę