PiS o in vitro.

  • Autor
    Odp.
  • pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Pisowcy- Krzyżowcy. Krucjata i nawracanie za wszelką cenę. Szkoda słów.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Widzę moda na krytykowanie PiS nadal trwa.

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Jaka moda? Ustawa jest bez sensu i godzi w prawa każdego obywatela, który nie jest zapatrzony w kożcielne kazania. Ustawa wychodzi spod pióra tej partii, by podlizać się tej czężci naszego społeczeństwa, której się wydaje, że jest w Polsce sama. Drażniące jest ograniczenie i chęć narzucania dogmatów wiary innym ludziom. To pachnie żredniowieczną krucjatą. I tak nic z tego nie będzie, chodzi o medialny szum i przypomnienie się Kożciołowi.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    To,że projekt ustawy trafi do sejmu jeszcze nic nie znaczy,mnóstwo projektów odpada już po pierwszym czytaniu.Droga legislacyjna ustawy jest długa i żmudna także wątpię,że coż takiego zostanie uchwalone.Poza tym nie zapominajcie,że aby ustawa przeszła musi głosować za nią okreżlona liczba posłów i senatorów.Z tego co wiem to parlament nie składa się wyłącznie z członków Prawa i Sprawiedliwożci.

    Poza tym naród tak głosował i tak wybrał.Radzę przed najbliższymi wyborami przemyżleć na kogo oddaje się swój głos.Zaraz wszyscy podniosą krzyk,ze oni na PiS nie głosowali.Jednak skądż się te prawie 40% głosów wzięło.

    A skoro jest juz taki temat o polityce to zachecam do zwrocenia uwagi na polityke naszego „wspaniałego” rzadu w sprawie GMO a takze na głosowanie w Parlamencie Europejskim 5 maja w sprawie ustanowienia ograniczonego dostepu do internetu.

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Skoro z ustawy nici, to po co ja w ogole sporzadzono, skoro wszystko przesadzone? Dla medialnego szumu i podlizania sie radiomaryjowcom. A to wkurza mnie najbardziej.
    Dla Twojej wiadomosci- nie glosowalam na Kaczynskich i nigdy tego nie zrobie- bez wzgledu na to, w jakiej beda partii.
    Co do poruszonej sprawy obecnego rzadu- wiele jest rzeczy, ktore mi sie podobaja, wiele nie. Nie ma jednak tak bezsensowych, ograniczonych ustaw jak ta o in vitro Pis’u. A nawet jesli takie sa, to nie sa tak naglasniane. Mimo wszystko, wiele wiecej taktu ma ten rzad niz poprzedni. Tego nikt nie odmowi.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Taka rozmowa nie ma sensu.Jakież rzeczowe argumenty i wiarygodne przykłady by sie przydały.A co do rzadu,racja,ma wiecej taktu i wiele rzeczy nie wychodzi na jaw.Aczkolwiek wspomniana juz przeze mnie sprawa GMO jakoż wypłynęła i to za sprawą Radia Maryja.Ja ideologii tej instytucji nie popieram,ale jak widać potrafią zrobić cos pożytecznego.Co do Kaczyńskich też wiele można im zarzucić,ale przynajmniej nie rządzą nami w końcu postkomuniżci,wolę już prezydenta Kaczyńskiego niż Kwasniewskiego,byłego członka PZPR obsadzającego na najwyższych stanowiskach swoich dawnych towarzyszy.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    imo Kwasniewski byl najlepszym prezydentem po 89. Co z tego ze byl komuchem?? Prezydent pelni funkcje reprezentacyjna i w tym jeszcze zaden go nie przebil. Poza tym komuchy, nie komuchy to jako tako ich obecne poglady i program sa najlepsze. Jasne, wykonanie bedzie takie jak zwykle, kazdy dba o swoja d***. Obecnie mamy do wyboru debili z Pis, nierobow z PO i komuchow z SLD. Mozna wybrac jedynie mniejsze zlo.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PiS o in vitro."

Przewiń na górę