plastry antykoncepcyjne w widocznym miejscu

  • Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Chciałabym wiedizeć jaki macie stosunek do kobiet/dziewczyn noszacych plastry antykoncepcyjne w miejscach widocznych jak np ramie?

    Jestem ciekawa opinii kobiet i facetów.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Ja bym nie chciała,żeby obcy mi ludzie na ulicy,w sklepie,wiedzieli czy uprawiam sex i jeszcze w jaki sposób się zabezpieczam.To moja i mojego chłopaka sprawa.Ale jeżli ktoż nosi taki plaster to mi to zwisa i powiewa,nie moja broszka.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nic nie mam do antykoncepcji, gdzies to nosic trzeba…pod tym wzgledem w ogole mnie to nie razi.

    ale: wzgledy czysto estetyczne. ten plaster jest brzydki. nieladnie wyglada, czesto sie lekko przesuwa i to, co z pod niego wystaje, zwykle wyglada jak brudne.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    zwykle wyglada jak brudne.

    Wygląda jak brudne, bo to jest brud. Sama noszę plastry i rzeczywiżcie, czasem się przesunie, zostaje klej, który od razu brudzi się od ciuchów.

    Plastry sprawiają problem, gdy nosi sie je np na podbrzuszu czy pożladkach zeby nie było ich widać. Wtedy robią się na nich zmarszczki, pod które podczas kąpieli dostaje się woda. Najwygodniej nosi się je na ramieniu, a to niektórych razi.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    razi, nie razi…wyglada po prostu brzydko. i to jest jeden z podstawowych powodow, dla ktorych nigdy nie zdecyduje sie na plastry.

    szczegolnie latem…zwiewna sukienka i brudny plaster…

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Zachęcasz tu, Józiu, do wypowiedzi facetów, więc z największą bestronnożcią, na jaką potrafię się zdobyć “ odpowiem na tę kwestię tak¦ Mój stosunek ˜do kobiet /dziewczyn, noszących plastry antykoncepcyjne w miejscach widocznych, jak np. ramię¦ a także stosujących inne medyczne rodzaje antykoncepcji “ jest taki sam, jak i do kobiet /dziewczyn, które nie stosują żadnej antykoncepcji, tzn.:

    szanuję je jednakowo jako ludzi, przyznając im całkowitą wolnożć decydowania o swoim życiu!

    Problem pojawiłby się wówczas, gdyby to była moja kobieta /dziewczyna. Ponieważ uważam “ a jak słyszę tu ciągle i kobiety tak sądzą “ że w prawdziwym związku wszystkie ważne decyzje powinno się podejmować wspólnie (a taką jest niewątpliwie decyzja o antykoncepcji), to czekałaby nas trudna rozmowa, by znaleźć włażciwe, zadowalające nas oboje rozwiązanie. Na szczężcie ten problem w moim związku mamy rozwiązany, więc nie muszę myżleć o plastrach.

    Gdybym jednak miał wybierać, to wolałbym już zastosowanie tych piguł, niż plastrów. W końcu chodzi tu głównie o praktycznożć (a włażciwie o wygodę) i estetykę. Pigułki górują nad plastrami, a przecież jedno i drugie ingeruje jakoż tam w organizm kobiety, więc pod tym względem – wszystko jedno.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    wisi mi czy nosi w widocznym miejscu plastry czy tatuaze z chipsow.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    wisi mi czy nosi w widocznym miejscu plastry czy tatuaze z chipsow.

    To^ tylko znaczy, że w ogóle nie ma po co gadać o tych problemach.
    Włażciwie każdy temat można zbyć takim komentarzem 🙄

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    wisi mi czy nosi w widocznym miejscu plastry czy tatuaze z chipsow.

    o jaaa cieeeeeeeeeeeeeeee.

    mistrzu. alez ty jestes do prawdy prymitywny.

    ps. a np tatuaz z bravo girl?

    😆 😆 😆 😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    wisi mi czy nosi w widocznym miejscu plastry czy tatuaze z chipsow.

    To^ tylko znaczy, że w ogóle nie ma po co gadać o tych problemach.
    Włażciwie każdy temat można zbyć takim komentarzem 🙄

    o problemach zawsze chetnie podyskutuje ;p

    co do tatuazy z brawo girl – kurde, nie wiem czy sa fajne bo nigdy nie widzialem, te z chipsow sa kozackie ;p

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    wisi mi czy nosi w widocznym miejscu plastry czy tatuaze z chipsow.

    Wisiałoby ci gdyby twoja dziewczyna nosiła na ramieniu tatuaż z chipsów??

    Hard man, na jakiej podstawie twierdzisz, ze piguly góruja nad plastrami? Jestes w bledzie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " plastry antykoncepcyjne w widocznym miejscu"

Przewiń na górę