• Autor
    Odp.
  • lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Używacie takich? Bardzo boli? i co najwazniejsze, czy są skuteczne? Kolezanka mowila, że na cieminejze i mocniejsze wlosyki, jakie niektore kobiety mają takie plastry niezbyt dzialaja. jak to jest?

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    też się zastanawiam nad plastrami, chciaż obawiam się że będzie dużo bólu a krótki efekt 😆 no bo moje włoski do ciękich i jasnych nei należą.

    a takie pytanie co do depilacji, czy ktoż stosował olej z krokosza? ostatnio o tym usłyszałam ale zastanwaiam się czy to naprawdę działa.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja korzystalam z takich plastrow do depilacji

    [usunięto_link]

    bolalo jak pieron. maz mi zdejmowal bo mi sie odechcialo po zdjeciu pierwszego plastra. depilowalam tylko nogi.
    efekt byl. po jakis ponad 2 tygodniach dopiero odrosly

    Nikusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    tutaj mam niemale doswiadczenie 😉 jesli chodzi o plastry, z woskiem prawda? lepiej isc do kosmetyczki, dokladniej i na dluzej starcza.
    a co do podobnych metod to polecam jeszcze kremy do depilacji (ja uzywam veet)

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja nie umiem korzystać z plastrów, zawsze jakież włoski nie zostają wyrwane , także wolę zwykłe maszynki 🙂

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    xyz a ile kosztuja?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    za te z fotki dalam 15,70

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    a jakby tak pensetka wyrwac wloski z nog. troche ich jest ale wogole nie boli. wydepilowalam wlasnie tak miejsce wielkosci dloni i jaka gladka skora jest. ale gdzie do konca nogi a gdzie druga …

    robil ktos kiedys tak czy tylko ja wpadlam na taki kiepski pomysl

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    xyz ja też tak kiedys probowalam ale zniecheciłam sie juz po 5 min, bo to by strasznie długo trwało….Heh
    Zdążyłam może wydepilować ze 20 włosków…Chyba musze zainwestowac w depilatorrrrr

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jezusicku wyrywal juz poltora godziny i jeszcze nie skonczylam jednej nogi. ale dam rade.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    xyz ale ty masz cierpliwożć!Rety! Ja bym chyba oszalała , nie mam cierpliwożci a poza tym heh mam praktycznie białe włosy na nogach i nawet ich nie widać,więc trudno sie wyrywa….Na pewno dasz rade

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    nie moge juz. skurcz mnie w palce lapie od sciskania pensetki.

    od kolana w dol lewa noga prawie gotowa. ciezko z tylu wyrwac. teraz przerwa. obiadek trzeba zrobic

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    No ale i tak dużo wyrwałas!

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    hmm ja kiedys zaczełam sobie wyrywac pensetka ale szybko sie zniecheciłam chyba sobie kupie plastry tylko wydaje mi sie ze one nie dokładnie wyrywają no ale przetestowac mogę , XYZ wytrzymaj:D:D

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    wczoraj zrobilam noge i pol 🙂

    zaraz dokoncze 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " plastry do depilacji"

Przewiń na górę