• Autor
    Odp.
  • Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja tak na raty to robie depilatorem 😛 straszny bol wiec trzeba po kawalku…
    Niedlugo mam w planach upic sie z kolezanka tak porzadnie i wtedy depilowac 😀 hehe glupi pomysl ale napewno bol bedzie mniejszy pod wplywem alko:P

    xyz powodzenia 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    kupiłam plastry do depilacjii

    jeszcze chwilke poczekam aby włoski urosły iw twedy nie bede nog pokazywac i wtedy wyprobuje jak się te plastry sprawuja jak beda spooko i włoski beda długo nie wyrastały i noga bedzie gładka po depilacjii anie jakies tam mieszki zostana to wtedy bede stosować to regularnie ale tow szytsko zalezy od nich:D:D

    hmm myslę że jakoż ten bol przezyje:D

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    i jak marta wylas z bolu ?

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    jeszcze ich nie goliłam czekam az mi troszke urosna bo bole sie ze mi nie złapie ale lada dzien ogole:D raczej wyrwe:PP

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Marto nie chce Cie straszyc ale to strasznie boli/ale tylko przez chwile/, ja w trakcie depilacji krzyczalam na cały dom hihi Ale kurcze i tak nie potrafie sie poslugiwac tymi platrami, nie umiem wydepilowac dokladnie, zawsze jakies wloski zostaja…Heh

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    a mnie tam jakos nie boli…ani depilator ani plastry :)))

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    dziewczyny lipa totalna lipa wogole to nie wyrywa włosków no moze troszke ale wcale nie są głdakie tylko owłosione ostatni raz takie cos kupiłam nie zdało egzaminu nie wiem moze dlatego ze były za małe ale wydaje mi się że były wystraczjaco długie a i bolało ale do bolu mozna było sie przywyczaic najgorzej za pierwszym razem

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    dziewczyny czym moge sobie wydepilowac nogi :/ ale nie mam depilatora a tymi plastrami nic nie szło i były dalej włosy a tak bym chciała miec długo gładkie nogii aaaaaaa rozmarzyłam się
    😆

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Uzywam od wielu lat, moja skora juz jest przyzwyczajona, nie wyobrazam sobie powrotu do maszynki 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " plastry do depilacji"

Przewiń na górę