• Autor
    Odp.
  • rose665
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Sama kupuje podróbki koszulek i są super gatunkowo, cieżko odróżnić od orginału

    olsh
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Nie uznaję podróbek. U mnie to jest tak, że nie mam ciągu do markowych rzeczy, ale… perfumy to inna sprawa. Lubię jak się rozwija z czasem, a podróby tego nie dają. Jeden ciąg, jedna linia zapachu przez kilka godzin złamana alkoholem.

    aleksusia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja raz buty kupiłam podróby, ale szybko się rozwaliły i kupiłam oryginały xD

    darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja wolę sama siebie nie oszukiwać i kupuję po prostu tańsze rzeczy, a jeżeli sa oryginalne to mam je z lumpa

    samosia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    mnie osobiście to śmieszy, ale kto co lubi xD

    listeczkowa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Wolę uzbierać i mieć oryginał niż podróbkę.

    musha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Wydaje mi się, że obecnie podróbki to domena młodszych, bo jednak inne dzieciaki w szkole potrafią wyszydzać.

    mia.mia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Podróbki same w sobie nie są okej, bo bazują na cudzym projekcie, ale jeśli ktoś je kupuje, bo mu się po prostu podobają albo nie jest świadomy jaką markę ma dany produkt naśladować, to dlaczego mamy go oceniać? Niekoniecznie musi to robić, żeby się kreować na bogacza czy kogokolwiek innego. Niech każdy żyje jak chce i kupuje co chce.

    pyrkapoznanska
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    w punkt!

    agatex321
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    tylko że właściwie teraz nawet firmy normalne kopiują znane fasony, szczególnie butów, nie wiem czy to zaliczać też do podróbek ale pewnie każdy ma coś takiego w szafie

    pyrkapoznanska
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Oczywiście że tak. O ile kupuje ubrania które podpisują się pod swoją pracą swoją marką to jeszcze ok. Gorzej jak ktoś robi ubrania, sprzedaje je i udaje że jest to oryginał..

    Karolcia167
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hej, myślę że może się wam przydać, ostatnio przeglądając Internet trafiłam na konkurs gdzie można wygrać voucher do Rossmana o wartości 250 zł , sama wypełniłam formularz i czekam na wyniki. Podsyłam wam linka: https://mytracking.pl/p/k6pd/l0z3/oosG

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Podróbki"

Przewiń na górę