Prezent na komunię

  • Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Witam. Wybieram się z chłopakiem na komunię do jego kuzynki.. i tu pojawia się problem.. bo nie mam pojęcia co kupić.. On mówi że nic bo po co.. ale głupio iżć bez niczego.. proszę o pomoc..
    Jeżli jakiż taki temat już jest to przepraszam.. ale szukałam i nie widziałam 😛

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    żwietny pomysl… w końcu jak już musisz kupować PREZENT na KOMUNIĘ, co wg mnie ma sie jak piernik do wiatraka, to niech to chociaż będzie cuż w innym stylu niż „klasyczne” prezenty komunijne…

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Kupcie zegarek i po krzyku.:P

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ksiazke albo plyte z muzyka – pozdro

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Kupcie zegarek i po krzyku.:P

    heh zegarek pewnie dostanie 😛

    dzięki bardzo 🙂 za pomoc 😛

    vivien
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Cos z klasyki to proponuje biblie ,z tym ze moze to byc drogi prezet ,to zalezy ile chcesz na niego przeznaczyc.
    Jesli dziecko lubii sport to mozesz mu kupic cos sportowego pilke do nogi czy kosza czy ochraniacze do jazdy na rolkach czy rowerze.
    Jesli natomiast woli muzyke to mp3 czy mp4 juz.

    Ja za tydzien ide na komunie ale jestem matka chrzestna, ja wreczma swojemu chrzesniakowi pieniadze bo zbiera sobie na nowy komputer.Poniewaz kubienie komputera to dla mnie zbyt drogi wydatek wole dac mu pare groszy bo jak wiadomo,nie bede jedna osoba ktora da mu pieniadze.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    no to mój Tomasz błysnął :)) komunię ma jego kuzyn :)) myżlał że kuzyn już miał i że najmłodsza kuzynka ma :)) dziż kupiliżmy mu piłkę z pumy u ochraniacze na piszczele też z pumy bo chłopak uwielbia nogę :))

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent na komunię"

Przewiń na górę