Prezent na rocznicę???

  • Autor
    Odp.
  • AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    ja dla swojej kobiety zamowilem u jubilera artysty specjalny wisiorek z charakterystycznym dla nas znaczkiem….nie wiem jak to odbierze, mam nadizeje ze dobrze:)

    beata79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec
    marcin666-77 wrote:
    Po co co takie pierdoły lepiej isc gdzież na kolacje romantyczna przy żwiecach,będzie lepsza zabawa i milej spędzicie czas niż siedzieć w domu i mieć jakąż lampkę z latającą galaretką.

    hihih, zgadzam się w 100% 😛

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    jak romantyczna kolacja przy swiecach, to tylko własnej roboty i tylko w zaciszu domowym 🙂

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Według mnie to wszystko zależy od tego o lubi się robić i na co zwraca uwagę w związku. Ja bym wybrała jakiż romantyczny weekend w spa albo wyjżcie na elegancką, klimatyczną kolację. Oczywiżcie można też poszaleć i kupić jakież ciekawe gadżety do sypialni i zrobić mu niespodziankę 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Archeolog po co odżwieżasz tematy z przed 2lat?;)

    bartamis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    a może jaka ramke z waszym zdjęciem i do tego pyszna kolacja we dwoje

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    u mnie to byla wycieczka niespodzianka. kupilam bilety lotnicze na ten dzien i nie powiedzialam memu męzczyznie o tym az do czasu wyjscia z domu (bo nie moglam znalezc paszportu) bylo super.

    inaczej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Nie wiem jak wy, ale ja bym chętnie na rocznice chciała dostać ekspres do kawy, taki fajny, ciżnieniowy. Na stronie [xxxx] widziałam kilka fajnych modeli, kto wie, jak mąż zgadnie, to może dostanę na najbliższą rocznice coż w tym stylu.

    EDIT:kowal2

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Uważam, że naprawdę rewelacyjnym prezentem na rocznicę jest np. sesja fotograficzna.Można zdjęcia wydrukować na duzym formacie bądź zrobić z nich kolaż i zastapi taka pamiatka najpiękniejszy obraz na żcianie:)

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Fotoksiążka – taka jak na Emik Foto. Prosta do zrobienia, tylko wymaga wykonania trochę pracy, a w formie prezentu może się sprawdzić po prostu doskonale. Kwestia taka, czy macie odpowiednio dużo zdjęć, bo im będzie ich więcej, tym efekt fajniejszy i można stworzyć fajną historię.

    Marysia232
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Chyba jestem jedyną żoną, która nigdy nie kupiła na żadną okazję perfumów swojej drogiej połówce 🙂 chyba nadszedł ten moment… Czym się kierowałyście przy wyborze tych idealnych?

    nieduza123
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    To zależy… Mój partner jest bardziej z tym wymagających, zawsze chce sprawdzić jak konkretny zapach wpasuje się w jego skórę… Może spróbój zamówić kilka próbek i razem coś wybierzecie? Są też takie eshopy jak notino gdzie po kilku psiknięciach, można towar zwrócić i nie robią z tym problemów…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent na rocznicę???"

Przewiń na górę