Prezenty świąteczne

  • Autor
    Odp.
  • Milenka32
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Jak w tym roku robicie z prezentami? Wiadomo, wycieczki do sklepów stacjonarnych nie są teraz łatwe i bezpieczne … czyli zostaje internet. Szkoda, bo ja czasem lubię dotknąć, zobaczyć na własne oczy…. cóż… nie mam innego wyjścia i zaczynam polowanie… Może podzielicie się swoimi pomysłami?

    benabozena
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja już buszuje po necie i szukam okazji na black friday. Myślę, że w tym roku możemy liczyć na jeszcze lepsze okazje niż w zeszłym.

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    No niestety, ten rok taki i nic się z tym nie zrobi… No, ale tyle dobrego, że stało się to w czasach, gdy naprawdę już praktycznie wszystko można kupić przez internet i jest to bezpieczne 🙂 Ja zaczęłam się przekonywać parę lat temu, chociaż na początku byłam trochę sceptyczna 😛 Ale teraz mam już sprawdzone i nawet ulubione sklepy, często nawet najpierw zaglądam do internetu, a dopiero potem szukam stacjonarnie. Można zaoszczędzić sporo czasu 🙂 A jakiego typu prezenty Cię interesują? Może będę w stanie podpowiedzieć jakiś konkretny sklep, albo może konkretną rzecz. Tak ogólnie to ciężko doradzić 🙁

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Myślę, że zakupy internetowe są zupełnie ok 🙂 Kiedy kupuję prezenty, również najpierw sprawdzam opcje w intrenecie. W tym roku tylko jeden prezent kupiłam stacjonarnie, poza tym wszystko w sklepach internetowych. Kupowałam książki, perfumy i drobną elektronikę. Wszystko przyszło na czas, nie było problemów z dostawą 🙂

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    A które sklepy byś poleciła jako sprawdzone i godne zaufania? Ja się bardzo powoli przekonuję i nie jestem zbyt ufna…

    benabozena
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja część rodziny w tym roku obdarowałam kosmetykami i perfumami z notino. Zdarzyła się fajna promocja to było mi wygodniej kupić więcej w jednym miejscu. Co do reszty rodziny to dla dziadków kupiłam grę „Jak to wtedy było” ze strony moidziadkowie.pl. Te dwa miejsca mogę z czystym sumieniem polecić bo wszystko było na czas, solidnie zapakowane a produkty super.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Pewniaczek – .empikfoto.pl/fotoksiazki Takie prezenty robiliśmy na różne okazje i za każdym razem to się dobrze sprawdzało. Po prostu takie tematy wymagają dopasowania do osoby, która ma to otrzymać. Wtedy powinno być spoko. A w tym można zmieścić jednocześnie mnóstwo fotek i właśnie to robi różnicę. Co wy na to?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezenty świąteczne"

Przewiń na górę