Proszę o rady !!!!! -przesąd dotyczący otrzymanych obrączek

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Guest
    • Tematów: 14
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    Witajcie serdecznie !!
    Mam takowy problem … W związku z tym, że będę zamawiała obrączki z własnego złota wg własnego wzoru dostałam również od Babci i Mamy ich własne obrączki (obie są wdowami) do stopienia.. jako ich „wkład” , ich przekazywany „kawałek szczężcia”.

    Tylko chciałam Was drodzy zapytać czy tak faktycznie jest ?? czy słyszeliżcie coż aby wiązało się to z jakimż przesądem ?? może przynosi to wręcz przeciwnie – pecha?? może zależy od tego czy te osoby były szczężliwe w małżeństwie ?? Confused

    Czekam na jakież rady Wink

    pozdrawiam

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja tam na przesadach sie nie znam, ale moim zdaniem to bardzo mily gest 🙂 zwlaszcza jak ktos jest sentymentalny tak jak ja ;p

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    pfff kobieto wychodzisz za maz, dorosla kobieta z Ciebie, a tu takie pytania glupie zadajesz. Daruj sobie przesądy i korzystaj ze swojego szczescia 🙂

    Anonymous
    Guest
    • Tematów: 14
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    pfff kobieto wychodzisz za maz, dorosla kobieta z Ciebie, a tu takie pytania glupie zadajesz. Daruj sobie przesądy i korzystaj ze swojego szczescia 🙂

    dzięki 😆 czasami trzeba to usłyszeć 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Proszę o rady !!!!! -przesąd dotyczący otrzymanych obrączek"

Przewiń na górę