Przez żołądek do serca:)

  • Autor
    Odp.
  • Ines
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Mój chłopak spędzi u mnie cały najbliższy weekend i już nie mogę się tego doczekać. Ostatnio miałam urodziny i imieniny w jednym i nie było jeszcze czasu tak włażciwie tego uczcić dlatego tez chciałabym zrobić coż pysznego do jedzonka z tej okazji. Najlepiej jakież proste (żeby mieć więcej czasu dla chłopaka) i pikantne danie-ale nie koniecznie. On lubi mi pomagać w kuchni dlatego razem możemy coż zrobić. Często robimy razem spagetti, ale teraz chciałabym ugotować coż innego.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    może coż z ryżem???
    pokroicie filety w mała kostke dać to przypraw upiec…
    zrobić sosik
    ryz…
    i takie danie ryz polewasz sosem i dajesz tego filecika jak tam chcesz ;]
    jak cos to pytaj o dokładniejszy przepis 🙂

    Satine_82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    To raczej nie jest szybkie ale skoro twój chłopak lubi pomagać 😉 możecie zrobic należniki z pikantnym farszem (pierż kurczaka, pieczarki, por, kukurydza, fasola czerwona, koncentrat pomidorowy, papryczka chilli i reszta przypraw wedle uznania) zapiekane z serem no i do tego sos czosnkowy.
    Robiłam to ostatnio z moim przyjacielem i fajnie sie przy tym bawiliżmy 😉

    Ines
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Eta więc pytam o ten przepis:) Bardzo lubię jedzonko z ryżem. A te należniczki też pysznie sie zapowiadają. Dzięki! Miłego weekendu!!!

    Dominika29
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    witam
    myżle że ten pomysł Satine_82 jest bardzo fajny. tyle że ja kupuję juz gotowe tortille robie je z kurczakiem i róznymi sosami do wyboru..
    pycha

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    mi również ten pomysł Satine_82 przypadł do gustu. tym bardziej że sama się tak żywię 😀 im więcej warzyw tym lepiej, nie zapomnij więc dodać żwieżej sałaty (ja często kupuję takie gotowe mieszanki), ogóreczki (i zielone i konserwowe, w sumie jakie kto lubi) i pomidorek. plus czerwona cebulka. a z tortillą faktycznie nie ma co się babrać, można kupić gotowe. tylko nie polecam tych tanich „no name”, kup coż sprawdzonego, np. delecta ma dobre.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przez żołądek do serca:)"

Przewiń na górę