• Autor
    Odp.
  • miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    jeszcze nigdy nie zakladalem w tym dziale tematu ale tym razem sie wkurwilem
    [usunięto_link]
    autor tematu szerzy tresci rasistowskie, bardzo prosze o bana i skasowanie tematu
    pozdro

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    dołączam do prożby

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Prożba została wysłuchana 😉

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Nie ma to jak moderator mający w d… przekleństwa. Może wzięlibyżcie się też do kasowania tych brzydkich słów?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A co takiego autor napisała? Mógłby mi ktoż to wyjażnić? 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link]

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A jaki tu był rasizm?!

    Wszędzie widzicie tylko to co chcecie widzieć-ja tam nie widzę ani jednej treżci obrażającej ludzi innej rasy,nienawiżcie międzyrasowej-same suche fakty w dodatku przedstawione bardzo obiektywnie bez oceniania,przedstawiania swojego punktu widzenia…

    Autor tego postu podał fakty-nic więcej. Ale pprawnożć polityczna parvati na tym forum jest rzeczą nadrzędną: Ciekawa która partia sponsoruje nasze forum?!

    Temat był ciekawy,rozwijała się ciekawa konwersacja to go oczywiżcie zamknęli-pewnie! lepiej piszmy po 4 strony w temacie gówniarza,który pisze,że jego dziewczyna przesadziła z wibratorem i teraz ją picza piecze i czym ma ją smarować,żeby nie żmierdziała podczas okresu (tak,tak-tym się moderatorzy nie zajmą bo po co!),albo chore wypociny samyka-tam jest seksizm,nawoływanie do przemocy,gwałtów,szowinizm-ale rasizm jest bardziej na topie 😆 spoko!

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Brawo Lady Kala.

    Dodam, że co niektórzy moderatorzy nie potrafią do konca rozróżnić treżci rasistowskich od nie rasistowskich tylko kierują się czyimż zdaniem wierząc, że na pewno ma racje 😉

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    jestescie glupie jak buty
    skoro nie widzicie tam tresci rasistowskich to macie mozgi chomikow
    zero wlasnego myslenia, tylko podarzanie za tlumem
    niby same suche fakty, a ciekaw jestem czy ktoras z was je zweryfikowala…
    nie musicie odpowiadac

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Tobie miszczu nigdy ” nikt nie musi odpowiadać”. Może dlatego, że ciężko ci się myżli nad kolejną ciętą ripostą?
    Możesz odpowiedzieć.

    Ja nie zamierzam ci odpowiadać, ze względu na język jakim się posługujesz, ze względu na poziom jaki reprezentujesz, ze względu na to że mnie obrażasz na co sobie po prostu nie pozwolę.

    Byłoby milej gdybyż prowadził dyskusje na trochę wyższym poziomie, gdybyż był mniej chamski i opryskliwy.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    jestescie glupie jak buty
    skoro nie widzicie tam tresci rasistowskich to macie mozgi chomikow
    zero wlasnego myslenia, tylko podarzanie za tlumem
    niby same suche fakty, a ciekaw jestem czy ktoras z was je zweryfikowala…
    nie musicie odpowiadac

    chomiki syryjskie maja jednak te zalete, ze nie wystepuja w srodowisku naturalnym. sa tylko zwierzetami hodowlanymi.

    😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Tobie miszczu nigdy ” nikt nie musi odpowiadać”. Może dlatego, że ciężko ci się myżli nad kolejną ciętą ripostą?
    Możesz odpowiedzieć.

    Ja nie zamierzam ci odpowiadać, ze względu na język jakim się posługujesz, ze względu na poziom jaki reprezentujesz, ze względu na to że mnie obrażasz na co sobie po prostu nie pozwolę.

    Byłoby milej gdybyż prowadził dyskusje na trochę wyższym poziomie, gdybyż był mniej chamski i opryskliwy.

    ojejQjejQ
    tylko sie nie poplacz
    na poziomie to mozna rozmawiac z kims kto trzyma jakis poziom, prezentuje jakastam inteligencje
    ty tutaj nie widzisz rasizmu wiec nie klasyfikujesz sie do tej grupy
    a chamski bylem, jestem, bede i jak ci sie nie podoba to nie czytaj albo zglos skarge do admina

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ej te watki zostaly zamkniete, ale i tak widac w jednym, jaki poziom inteligencji, brak erudycji…ba! brak ogolnej wiedzy o swiecie i powtarzanie po kims glupot wywolal u mnie szok…

    sorry: to wstyd byc rasista.

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a chamski bylem, jestem, bede i jak ci sie nie podoba to nie czytaj albo zglos skarge do admina

    Jesteż chamski i mówisz o poziomie.
    Mówiłam o poziomie, na którym znajdują się osoby kulturalne. A nie o jakimż twoim poziomie…chociaż może raczej parterze…

    Możesz być chamski, możesz być człowiekiem bez klasy – mnie to nie interesuje. Nie życzę sobie tylko, żebyż swoje chamskie teksty kierował w moim kierunku. I to wszystko!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Niestety dzisiaj rasizmem nazywa się często poglądy, które z rasizmem nic wspólnego nie mają. Żyjemy w czasach chorej poprawnożci politycznej rodem z zachodu, gdzie zwykły patriotyzm jest nazywany faszyzmem, a chęć deportacji nielegalnych imigrantów albo wsadzenie do więzienia arabskiego muzułmanina, który zamordował swoją córkę są nazywane rasizmem. Są oczywiżcie rasiżci debile i większożć taka jest, natomiast należy pamiętać, że teoretycy i praktycy rasizmu to byli często ludzie wykształceni, urodzeni we wpływowych rodzinach, oczytani, żwiatli i oni dobrze wiedzieli, że rasizm jest zły i nieludzki i że są skurwysynami, natomiast dla nich rasizm był elementem ich układanki i żrodkiem do celu, który miał im zapewnić władzę, panowanie, majątek i byt materialny. Dążyli do celu po trupach i to cała filozofia. Byli okrutni, ale na tym okrucieństwie chcieli zbudować swoją potęgę. W rasizmie widzieli profity dla siebie. Wcale nie musieli być tępi, bo przeważnie dobrze wiedzieli co robią i że czynią zło. To tak jakby mówić, że dyktatorzy polityczni, gangsterzy, płatni mordercy, skorumpowani politycy, przekupieni działacze sportowi, potentaci biznesowi wciskający ludziom buble, „lichwiarze” i oszużci to idioci. A jednak oni nie są idiotami, bo na oszustwie i czynieniu zła dorabiają się i dobrze o tym wiedzą. Są zdemoralizowani, okrutni i nieludzcy, ale to nie samo co głupi. Murzyn Obama też zwiększa kontyngenty zbrojne wysyłane na Bliski Wschód. Czy to znaczy, że jest debilem? Nie. On po prostu walczy (dążąc po trupach) o ropę i o wpływy dla USA. A że przy okazji zginą ludzie? Co to obchodzi jedną z najbardziej wpływowych i najważniejszych, a może i najbardziej wpływową i najważniejszą osobę na żwiecie. Chore ideologie są bzdurne, trudne do udowodnienia i niemoralne, ale jeżli ktoż jest osobą złą i niemoralną to może z nich skutecznie czerpać korzyżci, kosztem krzywdy i tragedii innych ludzi

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rasizm"

Przewiń na górę