Samotność na covidzie

  • Autor
    Odp.
  • MagdaL.
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Cześć dziewczyny,
    Od początku pandemii przeszłam na pracę zdalną, sporadyczne wpadam do biura. Nie sądziłam, że tak bardzo będzie mi brakowało codziennych kontaktów z ludźmi i rozmów przy ekspresie do kawy :). Obecnie mieszkam sama, z facetem rozstałam się jeszcze przed pandemią. Co tu dużo mówić, wszystko to sprawiło, że moja towarzyska dusza nie jest ostatnio w najlepszej kondycji. Wszystko jest w jakimś zawieszeniu i strasznie mnie to wkurza. Rzuciłam się jak pewnie większość w wir pracy.

    Może dziwnie to zabrzmi, ale szukam koleżanki, kumpelki, jednym słowem babskiego towarzystwa. Kogoś kto jest w podobnej sytuacji do mojej. Może akurat będziemy nadawały na tych samych falach i nawiążemy jakąś fajną znajomość. Dziwnie mi zamieszczać takie ogłoszenie, a z drugiej strony pomyślałam sobie dlaczego nie, w końcu czasy też są dość nietypowe. Wiem, że nie ma teraz możliwości żeby spotykać się na wino i ploteczki w knajpie ale można spotkać się któregoś dnia na jakiś spacer i trochę się przewietrzyć.

    Może któraś z Was ma podobnie, może też brakuje Wam babskiego towarzystwa i kontaktu z realnymi ludźmi, a nie wiecznych służbowych rozmów na Teamsach. Mieszkam w Warszawie, mam 39 lat, pracuję w mediach. Jeśli dorzucić do tego garść poczucia humoru to daję się lubić :). A tak serio po prostu jestem dziewczyną, która znowu chciałaby zacząć się uśmiechać w dobrym towarzystwie.

    Jeśli macie podobnie, napiszcie proszę na
    magda(kropka)lorensen(małpa)gmail(kropka)com
    Może uda nam się umówić na jakieś spotkanie.

    Magda

     

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Samotność na covidzie"

Przewiń na górę